App Store Google Play

Борис Філатов нагородив двох дніпровських письменників і блогерів медалями «За заслуги перед містом»

05.02.2018 16:40
Борис Філатов нагородив двох дніпровських письменників і блогерів медалями «За заслуги перед містом»

Сьогодні, 5 лютого, міський голова Дніпра Борис Філатов нагородив письменника-фантаста Яна Валетова та дніпровського блогера Макса Бужанського однаковими медалями «За заслуги перед містом». Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку Бориса Філатова у Facebook.

Зі слів міського голови, у Дніпрі є два письменника, блогера, історика і громадських діяча – Ян Валетов та Макс Бужанський, чиє визнання і слава вже давно досягли республіканських висот.

«Вони видають книжки, постять всякі статуси у Facebook і ходять по телевізорах з різним ступенем частоти. Так ось, напередодні нагородження, ці два персонажа, на гурті світоглядних розбіжностей, влаштували вселенський баттл, в результаті якого назвали один одного різними нехорошими словами. Армії їх шанувальників зламали тисячі клавіатур, вирвали на собі кілометри волосся і послали в атмосферу міріади проклять», - написав Борис Філатов.

Він додав, що обидва діяча разом зробили нескінченно багато для того, щоб репрезентувати Дніпро як інтелектуальне, просунуте та толерантне місто України.

Згідно з розпорядженням міського голови, Яна Валетова та дніпровського блогера Макса Бужанського нагороджено медалями «За заслуги перед містом». Борис Філатов зауважив, що не збирається таким чином нікого дражнити.

«Хлопчики, тепер вам з цим жити. І нам всім теж», - підкреслив у дописі Філатов.

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі пройшла творча зустріч із письменником-фантастом Яном Валетовим. Він презентував два авторських цикла – «Нічия земля» та «Проклятий».

Також торік Макс Бужанський був одним із учасників першого в країні Фестивалю блогерів, що проходив у Дніпрі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...