App Store Google Play

Ярош і Денисенко заявили, що були є і будуть бандерівцями

04.02.2018 08:00
Ярош і Денисенко заявили, що були є і будуть бандерівцями

У відповідь "Антибандерівський закон", прийнятий урядом Польщі, народні депутати Дмитро Ярош та Андрій Денисенко заявили, що були, є  і будуть Бандерівцями. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку народного депутата Андрія Денисенка у соціальній мережі Facebook.

Зокрема, коментуючи бажання поляків "повстати з колін" за рахунок розпалювання антиукраїнської істерії, Дмитро Ярош зауважив, що Степан Бандера - не лише символ української нації, але й приклад для наслідування, що українці можуть отримати щасливу, заможну, сильну Державу тільки тоді, коли реалізують його ідеї та Тараса Шевченка, а будь-які інші доктрини або псевдоідеї є оманою.

При цьому керівник УДА наголосив, що політики, які представляють правлячу партію Польщі, зробили крок не проти відвічного ворога - Московської імперії, а вдарили у спину український народ, який стоїть, у цей час, на передовій, зупиняючи російські орди на межі двох Світів.

"Ви, патріоти Польщі, своїм законом підіграли Кремлю. Путін веселиться, а його орда тішиться. Це правда. Але, не зважаючи на це, я і мої Брати по зброї, які боронять кордони Європейської цивілізації, пробачаємо вам і даємо руку Дружби і Союзу. За Нашу і Вашу Свободу! Слава Україні! Слава Польщі!", - заявляє Дмитро Ярош.

Андрій Денисенко заявив, що підписується під кожним словом Дмитра Яроша та підтримує його ідею. На думку народних обранців, у поляків та українців набагато більше спільного - як у сьогодненні, так і в історії - ніж факторів, що роз'єднують.

"Коли Військо Польське сходилося у герці з Військом Українським - це було шляхетно, героїчно і програшно для двох народів і двох держав. Як тільки наші Війська билися разом за Нашу і Вашу Свободу - ми завжди перемагали! Ідеально, коли разом з нами, за справжні Національні Євпропейські цінності билися Литовці, Білоруси, Кримські Татари тощо. У ці історичні моменти ми Перемагали і завжди отримували Шанс на спільне геополітичне Майбутнє. Я це бачив і на Майдані, і на Війні, що триває", - написав Дмитро Ярош.

Нагадаємо як Якрош відреагував на пропозицію президента країни-агресора Володимира Путіна про готовність передати Україні військові кораблі і авіатехніку з окупованого Криму.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...