App Store Google Play

На маршруті Дніпро-Новомосковськ перевізник без попередження підняв тариф

04.02.2018 15:00
На маршруті Дніпро-Новомосковськ перевізник без попередження підняв тариф

Як повідомляють в соціальних мережах пасажири приміського сполучення, перевізник, що працює  на маршруті «Новомосковськ - Дніпро», без жодних нормативних посилань і попереджень підвищив ціну проїзду. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на «Корисну газету Новомосковська».

Як йдеться в повідомленні, третього лютого в автобусах, що йдуть на Новомосковськ з вулиці Харківської в Дніпрі, з'явилася табличка з "новим тарифом", згідно з яким проїзд має коштувати:

1. Новомосковськ - Дніпро - 22,00 грн;

2. Новомосковськ - Підгороднє - 15,00 грн;

3. Новомосковськ - Метро - 17,00 грн;

4. Підгороднє - Дніпро - 13,00 грн;

5. Метро - Дніпро - 10,00 грн.

Звісно, ані зручності, ані комфорту при цьому не додалося. Водії посилаються на керівництво автотранспортного підприємства, останнє ж не надає жодних пояснень, крім "а ви бачили ціну на соляру і курс долара!?".

Як зазначив у коментарі дніпрограду громадський активіст Іван Васючков, який є членом обласної конкурсної комісії з автотранспортних перевезень, норма про регулювання тарифів на міжміських та приміських маршрутах скасовано постановою Кабінету міністрів від 2015 року в рамках дерегуляції бізнесу.

"Жодна влада до цього не причетна і регулювати не може. ОДА лише визначає перевізника - як за економічними, так і за технічними показниками. Тарифи на сьогодні на міжміські перевезення регулює ринок", - пояснив Васючков.

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі завершився конкурс обласних автобусних перевізників на приміські та міжміські маршрути. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...
Ярема ГАЛАЙДА

Легенда про павучка

Її пов‘язують з Робертом І Брюсом, королем Шотландії 1306 - 1329.І вона має два варіанти. Хоча суть в неї одна.Згідно з одним з варіантів, після ніщивної поразки при Дарлі у 1306 році Брюс відст...