App Store Google Play

На маршруті Дніпро-Новомосковськ перевізник без попередження підняв тариф

04.02.2018 15:00
На маршруті Дніпро-Новомосковськ перевізник без попередження підняв тариф

Як повідомляють в соціальних мережах пасажири приміського сполучення, перевізник, що працює  на маршруті «Новомосковськ - Дніпро», без жодних нормативних посилань і попереджень підвищив ціну проїзду. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на «Корисну газету Новомосковська».

Як йдеться в повідомленні, третього лютого в автобусах, що йдуть на Новомосковськ з вулиці Харківської в Дніпрі, з'явилася табличка з "новим тарифом", згідно з яким проїзд має коштувати:

1. Новомосковськ - Дніпро - 22,00 грн;

2. Новомосковськ - Підгороднє - 15,00 грн;

3. Новомосковськ - Метро - 17,00 грн;

4. Підгороднє - Дніпро - 13,00 грн;

5. Метро - Дніпро - 10,00 грн.

Звісно, ані зручності, ані комфорту при цьому не додалося. Водії посилаються на керівництво автотранспортного підприємства, останнє ж не надає жодних пояснень, крім "а ви бачили ціну на соляру і курс долара!?".

Як зазначив у коментарі дніпрограду громадський активіст Іван Васючков, який є членом обласної конкурсної комісії з автотранспортних перевезень, норма про регулювання тарифів на міжміських та приміських маршрутах скасовано постановою Кабінету міністрів від 2015 року в рамках дерегуляції бізнесу.

"Жодна влада до цього не причетна і регулювати не може. ОДА лише визначає перевізника - як за економічними, так і за технічними показниками. Тарифи на сьогодні на міжміські перевезення регулює ринок", - пояснив Васючков.

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі завершився конкурс обласних автобусних перевізників на приміські та міжміські маршрути. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Марія СОЛОМОНОВА

Нехай нас єднає наша мова

22 квітня настало. Світ не зрушився з місця. А Україна – тим паче)Тож, життя продовжується, і нам, звісно ж, своє робити – суто українське, національне, гідне нашої нації та наших Героїв.Н...
Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...