App Store Google Play

Для обдарованих старшокласників Січеславщини з бюджету виділилу понад мільйон гривень

03.02.2018 09:00
Для обдарованих старшокласників Січеславщини з бюджету виділилу понад мільйон гривень

Стартував обласний етап конкурсу-захисту наукових робіт Малої Академії Наук України. Переможці будуть отримувати іменні стипендії за свої дослідницькі роботи. Всього на другий обласний етап подано 800 наукових робіт з 32 міст та районів області. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу обласної ради.

Щороку МАН України залучає до своїх лав близько ста тисяч обдарованих школярів. Окрім спеціалізованих знань за окремими напрямами, у молоді формується активна громадянська позиція, виховується самостійність, наполегливість, вміння обстоювати власну думку, переконаний голова обласної ради Гліб Пригунов.

«За активною та ініціативною молоддю стоїть майбутній розвиток країни. Щороку ми виділяємо кошти на стипендії з обласного бюджету, аби заохотити школярів до наукової діяльності. Цей конкурс-захист вкотре доводить, що наша область має величезний потенціал, талановитих і перспективних молодих людей. Вважаю за необхідне підтримувати та розвивати їх таланти», - заявив очільник обласної ради.

Окрім матеріального заохочення, обласна рада підготувала клопотання до Кабміну стосовно змін Правил прийому абітурієнтів до вищих навчальних закладів! Суть в тому, що переможці обласних олімпіад, в тому числі й учні Малої Академії Наук, повинні мати певні преференції при вступі до вишів на місцях. Головне завдання сьогодні, щоб обдарована молодь залишалася в Україні та власне в області.

На урочистій церемонії відкриття виступив заступник голови Дніпропетровської обласної ради Олександр Доброгорський, який зазначив: «Підтримка талановитої молоді, зокрема і членів Малої Академії Наук – це один із пріоритетів роботи обласної ради».

Конкурс проходить на 12 наукових відділеннях: історія, філософія, суспільствознавство, наука про Землю та інші. Цього навчального року до лав Дніпропетровського відділення МАН долучилися більше п’яти тисяч школярів. Всього науково-дослідницькою діяльністю в області охоплено понад 12 тисяч старшокласників. Переможці у кожній секції представлятимуть Дніпропетровщину на ІІІ етапі конкурсу у м. Київ.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...