App Store Google Play

У Дніпрі пройде мітинг проти "Цирку на воді"

02.02.2018 15:00
У Дніпрі пройде мітинг проти "Цирку на воді"

Завтра, третього січня, у Дніпрі буде проведено акцію протесту "Цирк без тварин", яка приурочена новому шоу у Дніпровському цирку «Цирк на воді». Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на активістів, які організували захід.

Це не перша подібна ація. Перша  відбулася у листопаді, але мети не досягла. До цирку активістів не пустили і не дали перевірити стан тварин, які на манежі цирку були в дуже поганому стані.

Активісти у рамках акції намагаються посприяти прийняттю закону про заборону використання тварин у цирку. Також вони хочуть перевірити стан тварин та умови, в яких їх утримують, чи не підпадають вони під дію Закону про жорстоку поведінку з тваринами.

Юрист зоозахисної організації «Вірність» Марина Зенікова розповіла, що мінімум, якого бажають досягти активісти у рамках протесту, це правильне утримання тварин: відповідне харчування, ветеринарна підтримка, необхідна кількість документів у утримувачів та інше.

Волонтер та представник  Фонду «Право на життя» Оксана Семехіна зазначила, що в Україні заборонені пересувні цирки шапіто, проте є деякі зауваження стосовно цирків, які стаціонарно приймають вистави.

Акція пройде біля стін Дніпровського цирку об 11:30. Активісти закликають усіх небайдужих приєднатися та підтримати права тварин.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...