App Store Google Play

Екологічну експертизу скасовано: на Січеславщини обговорили зміни в законодавстві

02.02.2018 12:20
Екологічну експертизу скасовано: на Січеславщини обговорили зміни в законодавстві

Сьогодні, другого лютого, експерти разом з представниками еко-організацій та компаній Січеславщини обговорили актуальні зміни в природоохоронному законодавстві у зв'язку зі скасуванням державної екологічної експертизи. Про це повідомляє кореспондент Дніпроград з місця проведення – приміщення торгово-промислової палати.

Як зазначається, 23 травня 2017 року був прийнятий Закон України «Про оцінку впливу на довкілля», він вступив в силу з 18 грудня минулого року. З цього моменту державної екологічної експертизи в Україні не існує.

«Сьогодні унікальний захід для представників усієї області. Ми запросили одного з співавтора Закону України «Про оцінку впливу на довкілля», який фактично скасував державну екологічну експертизу. Завдання семінару - пояснити положення закону та навчити його застосовувати. Головне, шо присутні представники бізнесу та організацій зможуть поставити всі доцільні питання з приводу нововведення», - розповів директор департаменту екології та природних ресурсів ДніпроОДА Руслан Стрілець.

Учасників семінару та експертної дискусії проінформували, як проводити оцінку впливу на довкілля та готувати підсумковий звіт. Присутні змогли дізнатися авторитетну думку спеціального гостя – національного експерта з правових питань програми «Підтримка України в апроксимації законодавства ЄС у сфері навколишнього середовища» Сергія Вихриста.

«Єдиний реєстр дозволяє розміщувати всю інформацію про оцінку впливу на довкілля публічно. Загалом відповідна оцінка - це не інструмент контролю: вона нічого не забороняє і не дозволяє. Це європейська модель. Важливо розуміти, що до травня 2018 року реєстр працює в тестовому режимі, аби завершити процес проходження сертифікації. Тому наразі він має обмежені можливості, далі буде зручніше», - пояснив Сергій Вихрист.

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі провели майстер-клас облдержадміністрації із заповнення декларацій про відходи онлайн.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...