App Store Google Play

У Марганецькій амбулаторії завершують капітальний ремонт

31.01.2018 16:20
У Марганецькій амбулаторії завершують капітальний ремонт

Марганецьку амбулаторію відновлюють після пожежі. У будівлі, яка стояла в руїнах півтора роки, зараз завершують капітальний ремонт. Про це розповів голова ДніпроОДА Валентин Резніченко, інформує Дніпроград.

«Мешканці Дніпропетровщини повинні мати доступну та якісну медицину. Такий пріоритет Президента України Петра Порошенка. 2017-го року в області відремонтували понад десять медзакладів. Продовжуємо таку роботу й цьогоріч. Один із проектів - Марганецька амбулаторія», - зауважив Валентин Резніченко.

Марганецька амбулаторія не знала капітального ремонту останні 60 років. До того ж, у 2016-му році там сталася пожежа, будівля вигоріла повністю. Ремонт медзакладу розпочали минулоріч, нині роботи вже завершують.

«Амбулаторія була зруйнована, доводилося ходити на прийом до сусідньої будівлі. Там було дуже незручно і обмаль місця. А тепер – є з чим порівняти», - поділилася місцева мешканка Оксана Барелюк.

Обласним коштом завершують реконструкцію зовнішньої частини амбулаторії, внутрішню – оздоблюють за місцевий бюджет. Іноземний інвестор встановив у підвалі сучасну котельню на соняшникових пелетах. 

«Про пожежу знала обласна влада і поставилася до нашої проблеми з розумінням. В амбулаторії замінили покрівлю, поставили нові вікна та двері, утеплюють фасад», - розповіла головний лікар Марганецького центру первинної медико-санітарної допомоги Ірина Чичика. 

У Марганецькій амбулаторії ведуть прийом три лікаря, їм допомагають сім медсестер. Заклад обслуговує близько 6 тисяч місцевих мешканців.

«Тепер буде тепло й затишно працювати. Всім колективом знову влилися в роботу. Дуже зручно і нам, лікарям, і пацієнтам. А як завершать ремонт – стане ще зручніше», - зазначила лікар загальної практики сімейної медицини Наталія Калашник. 

Загалом на Дніпропетровщині працюють 420 амбулаторій.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...