App Store Google Play

Самолікування шкідливе для вашого здоров'я: дніпрян закликають звертатися до лікарів

31.01.2018 18:30
Самолікування шкідливе для вашого здоров'я: дніпрян закликають звертатися до лікарів

Однією з проблем людей 21 сторіччя є самолікування та безконтрольний прийом різноманітних препаратів, який після призводить до серйозних проблем зі здоров’ям людини. Про це повідомляє Дніпроград зі слів фахівців.

«У світі 30 млн. людей щоденно приймають нестероїдні протизапальні препарати, 2/3 з них роблять це безрецептурно та безконтрольно, що призводить до серйозних побічних ефектів», - розповідає лікар-гастроентеролог міської клінічної лікарні №9 Лариса Пріщенко.

Також вона зазначає, що за даними офіційної статистики, кожен сьомий пацієнт звертається до лікарів зі скаргами на біль різноманітного виду: біль в суглобах, м’язах, в області серця, хребті, зубні болі. У таких випадках, як правило, пацієнту назначають нестероїдні протизапальні препарати. Проте інколи лікарі можуть знехтувати питанням здоров’я пацієнта та його особливостей.

Так, безконтрольний прийом даних препаратів може приводити до приводили до серйозних проблем зі шлунком, таких як язва, гастрит та навіть до внутрішньої кровотечі. Як розповідає Лариса Пріщенко, нещодавно до її лікарні  потрапили  дві дівчини з внутрішньою кровотечею, яка виникла внаслідок вживання знеболюючого препарату. Вони приймали їх через зубну біль, але як наслідок проблема виникла зі шлунком.

«Як правило, 50% випадків ускладнення виразкових хвороб пов’язані з прийомом нестероїдних протизапальних препаратів та антибіотиків», - зазначає Лариса Пріщенко.

Також головний спеціаліст з ендоскопії департаменту охорони здоров'я Дніпропетровської ОДА Геннадій Кузнєцов закликає громадян бути обачнішими та не серйознішими, не займатися самолікуванням та звертатися до лікарів, коли виникають тривожні сигнали в організмі.

Зазначимо, що половина мешканців Січеславщини не звертаються до лікаря через бідність.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...