App Store Google Play

"Опозиційна" депутатка замість допомогти закріпленому за нею округу, допомогла своєму соратнику

31.01.2018 17:40
"Опозиційна" депутатка замість допомогти закріпленому за нею округу, допомогла своєму соратнику

Депутатка, яка закріплена за одним з найбільш проблемних мікрорайонів міста – житловим масивом «Західний», витратила левову частку депутатського фонду на виконання доручень виборцв на інший район.

Про це повідомила активістка, голова БФ «Західний» Аліна Кирпале на своїй сторінці у Фейсбук і оприлюднила відповіді департаменту охорони здоро'вя міськради на запити щодо витрачених депутатом 54 округу коштів.

Як виявилось, представниця Громадської сили і права рука лідера партії Загіда Краснова Катерина Збарська, котра донедавна скаржилась на відмови міського голои підписувати виділення нею коштів з депутатського фонду,  витратила 1,5 з виділених 2 млн грн на потреби 4 міської поліклініки в іншому кінці міста – на вул.Панікахи.

«Чeсно скажу:  працюю в школі, дe ця дeпутат приймає. Зроблю всe, що можу, а на поріг нe пущу! Жодного прийому нe дам провeсти. Бо чeрги киломeтрові, а допомогають по факту взагалі іншому району!», - обурилась активістка.

Як відомо, керівником лікарні, якій пощастило отримати від Збарської цілу низку «пряників», тривалий час був активний соратник Краснова, колишній депутат міської ради від Громадської сили, Олег Хасілєв. На останніх виборах до місцевих рад, щоправда, він, хоча і балотувався одразу до двох рад – обласної та міської – жодного мандата так і не отримав. Проте, посади не позбавився, а під новий 2018 рік, «освоївши» презентований Збарською презент, перейшов керувати 16 міською лікарнею Дніпра.

Родина Хасілєвих не в останню чергу через таку солідну, хоча й номінально опозиційну групу підтримки  в міськраді, не бідує. У 2017 році Олег Хасілєв задекларував разом із родиною кілька земельних ділянок та будинків у Дніпрі, а також пару ділянок і гараж в Ялті, дві автівки та мотоцикл, і все це – на річну зарплату головного лікаря у близько 125 тис.грн. та 26 тис.грн. пенсії.

                                                                                                                                                  

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...