App Store Google Play

У Дніпрі ніяк не розпочнуть судити терориста Плотницького та його поплічників

30.01.2018 15:00
У Дніпрі ніяк не розпочнуть судити терориста Плотницького та його поплічників

Сьогодні, 30 січня, у Дніпрі знову перенесли суд над терористом Плотницьким та його поплічниками. За декілька хвилин до початку першого засідання виявилося, що суддя погано себе почуває. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Після того, як декілька судів відмовилися розглядати справу, вона була передана у Красногвардійський районний суд Дніпра. Після тривалої хвороби судді Григоренка, сьогодні нарешті мав розпочатися розгляд кримінального провадження. Проте через все ще погане самопочуття судді розгляд справи перенесли на 31 січня на 12:00.

"За непідтвердженою інформацією суддя Григоренко готує самовідвід. Побачимо завтра чи нарешті розпочнеться судовий процес і чи спроможний хоч один суддя взятися за справу терористів", - прокоментував подію адвокат Сергій Погосян.

Нагадаємо, раніше судити терористів вже відмовились декілька суддів. У липні про самовідвід заявив суддя Андрій Леонов. У вересні колегія суддів Бабушкінського райсуду так само заявила про самовідводи.

Через саботаж суддів адвокати просили Апеляційний суд направити справу луганських терористів до будь-якого іншого суду Дніпропетровщини.

Тоді Апеляційний суд проігнорував клопотання позивачів та відправив справу знов до Бабушкінського районного суду.

Вже 20 жовтня справу було передано до Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ, який постановив, що справу мають розглядати на Дніпропетровщині.

Наразі справа терористів очікує розгляду у Красногвардійському суді Дніпра.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...