App Store Google Play

Дніпровський державний технікум енергетичних та інформаційних технологій зазнав збитків на 328 тис. грн

30.01.2018 19:00
Дніпровський державний технікум енергетичних та інформаційних технологій зазнав збитків на 328 тис. грн

Під час ревізії відповідними органами у фінансово-господарській діяльності Дніпровського державного технікуму енергетичних та інформаційних технологій за період з першого січня 2013 року по 30 вересня 2017 року виявили порушення, що призвели до втрат, на суму 328 тис. грн. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу Східного офісу Держаудитслужби.

Зокрема, бухгалтерська служба технікуму з порушенням виплатила працівникам заробітну плату, премії, надбавки, одноразову грошову винагороду, матеріальну допомогу, відпускні, що разом із нарахуваннями призвело до втрати майже 224 тис. грн.

Крім того, у технікумі коштом загального фонду безпідставно покрили комунальні видатки, пов’язані з наданням платних послуг (за проживання студентів у гуртожитку), тоді як це мало здійснюватися коштом спеціального фонду. Через це з порушенням витрачено майже 57 тис. грн.

Понад 32 тис. грн навчальний заклад недоотримав, оскільки своєчасно не провів претензійно-позовної роботи щодо стягнення заборгованості зі студентів платної форми навчання.

Майже 11 тис. грн недоотримав державний бюджет через те, що технікум не перерахував самостійно утриманої зарплати за невідпрацьований час за попередній бюджетний рік.

Також виявлено, що технікум безпідставно оплатив комунальні витрати орендарів та за завищеними нормами і розцінками оплатив виконані підрядниками ремонтно-будівельні роботи.

За недотримання законодавства з фінансових питань трьох посадових осіб технікуму притягнуто до адміністративної відповідальності, ініційовано застосування до об’єкта контролю зупинення операцій із бюджетними коштами.

Про результати ревізії поінформовано правоохоронні органи.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....