App Store Google Play

Дніпро отримає гуманітарний медичний вантаж із США

30.01.2018 11:40
Дніпро отримає гуманітарний медичний вантаж із США

Лікарні Дніпра отримають гуманітарну допомогу у рамках проекту «Допомога лікарням України» у Денвері (штат Колорадо). Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку Дніпропетровської обласної ради у Facebook.

У США було завантажено сорокафутовий контейнер із сучасним медичним обладнанням на суму понад півмільйона доларів. Цей гуманітарний вантаж призначений для лікарень Києва, Запоріжжя та Дніпра. Найбільшу частину допомоги отримає лікарня імені Мечникова.

«Сьогодні за допомогою наших численних добровольців-волонтерів загрузили наш четвертий за рахунком контейнер. Наступні п’ять тижнів наша команда разом з партнерами Dnipro LLC, New Life Church, Kyiv, Ukraine, Дніпропетровська обласна рада займемося перевезенням вантажу в Україну, розмитненням, логістикою в Україні та заведенням гуманітарного вантажу на баланс лікарень», - зазначає співзасновник проекту Віталій Дубіль.

Проект «Support Hospitals in Ukraine» (укр. – «Підтримка Лікарень України») був створений українцями в США на початку АТО влітку 2014. За цей час до українських лікарень було доставлено медичного вантажу на суму 1,6 млн доларів. Сучасне обладнання, специфічний інструментарій, розхідні матеріали та медикаменти.

«Перш за все хочеться розповісти про розхідні матеріали. Вразив рівень комплектації. Спеціальні набори, в яких є все для маніпуляцій: постановки центрального венозного доступу, периферичних венозних катетерів, інтубації трахеї. У нас в країні всі елементи цих наборів виробляються окремо, і через це дуже часто можемо спостерігати вимушену «метушню» навколо хворого. Ці привезені набори нам дуже економили час, який так потрібен при роботі з шоковими пацієнтами», - розповідає хірург Володимир Сілантьєв.

Тож прибуття четвертого гуманітарного контейнеру очікується вже на початку березня. Ця гуманітарна допомога - це ще більше шансів для скорішого одужання українських воїнів.

Нагадаймо, що до дніпровського військового шпиталю надійшла чергова гуманітарна допомога від проекту Україна – Франція.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...