App Store Google Play

Крижана небезпека: дніпрян закликають остерігатися бурульок

29.01.2018 15:00
Крижана небезпека: дніпрян закликають остерігатися бурульок

У Дніпрі внаслідок температурних перепадів на дахах будинків, виступаючих частинах споруд масово утворюються крижані бурульки. Падіння снігу або льоду з даху може привести до травмування людини. Сьогодні, 29 січня, начальник управління з експлуатації житлового господарства звернувся до містян з проханням дотримуватися основних заходів безпеки взимку, щоб не стати жертвою крижаних бурульок, передає Дніпроград.

Особливу небезпеку бурульки становлять в місцях масового скупчення людей та на вузьких вуличках, де тротуари безпосередньо прилягають до будинків. За правилами техніки безпеки такі ділянки повинні бути захищені та огороджені спеціальною стрічкою. 

"Звертаємося до містян, бути пильними та не ходити під будинками, де утворилися бурульки. з метою недопущення травмування перехожих, працівники комунальної установи огороджують ділянку тротуару сигнальними стрічками. Також ми звернулися до приватних підприємців, аби біля своїх магазинів вони розклеїли попереджувальні оголошення. Однак, не всі жителі міста з розумінням ставляться до цих запобіжних заходів та заходять за стрічку. Також просимо звертати увагу на наявність небезпечних утворень із криги та снігу на дахах будинків, не заходити за межі встановлених огороджень, за змогою триматися за 3-5 метрів від будинків та інших споруд, обираючи найбільш безпечний маршрут переміщення, не зупинятися і не відходити від будівлі, якщо під час руху почули зверху підозрілий шум, а притиснутися до стіни, козирок даху стане укриттям", – розповів Віталій Слепцов.

Від крижаної загрози страждають не тільки люди, але і транспортні засоби. Тому власникам машин слід пам’ятати, що паркувати свій автомобіль потрібно тільки в безпечних місцях, подалі від фасадів будинків та дерев.

Зазначимо, бурульки з будинків повинен прибирати балансоутримувач: ОСББ, ЖБК або ж керуюча компанія, з якою укладено договір. Щодня до управління з експлуатації житлового господарства звертаються десятки містян з проханням допомогти прибрати бурульки, проте на балансі в управлінні всього п'ять машин з вишками, тому комунальники просто не встигають обробити усі території.

Віталій Слепцов наголосив, що перепади температури спостерігатимуться протягом цього тижня. Вже з наступного понеділка температура стане більш сталою і льодяної небезпеки не повинно бути.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...