App Store Google Play

Дніпряни зібралися під ДніпроОДА аби пригадати страшні події 26 січня 2014 року

27.01.2018 15:45
Дніпряни зібралися під ДніпроОДА аби пригадати страшні події 26 січня 2014 року

Вчора, 26 січня, дніпряни зібралися під стінами ДніпроОДА, де рівно чотири роки тому "тітушки" на чолі з тодішьою міліцією, на замовлення регіональної влади побили місцевих активістів. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

26 січня у 2014 році мітингувальники пройшли мирною ходою до будівлі облдержадміністрації, де їх зустріли натовпи «тітушок» та правоохоронців. В результаті постраждала чимала кількість осіб. З десяток небайдужих містян зібралися під ДніпроОДА аби згадати ті події, які назавжди закарбувалися у пам'яті.

"Щороку збирається все менше і менше осіб. Але ми пам'ятаємо і будемо продовжувати боротися за те, аби покарали винних. Усі розуміють, хто основні замовники цього побиття: Вілкул, Колесніков, Удод. На лаві підсудних немає цих людей", - зазначила активістка Юлія Мельниченко. 

До заходу долучився й адвокат постраждалих Віталій Погосян. Він зазначив, попри те, що усі майданівці були виправдані, однак винні залишилися не покараними.

"На сьогодні ми маємо лише дві кримінальні справи щодо судей, які засудили учасників дніпровського Майдану, жодного покараного слідчого чи прокурора, кілька заштрафованих «тітушок» та жодного виявленого і притягнутого до відповідальності їхнього замовника. Єдиний плюс - усіх затриманих виправдали та реабілітували. Також деякі отримали грошові компенсації. Наразі у ЄСПЛ знаходяться 15 позовів від потерпілих, яким мають відшкодувати моральну шкоду у розмірі п’яти тисяч євро", - розповів Віталій Погосян.

Нагадаємо, вчора біля прокуратури Дніпропетровської області активісти та учасники подій під ДніпроОДА у 2014 році провели акцію з метою привернення уваги до справи, яка вже чотири роки безрезультатно розслідується правоохоронцями, повідмляє Дніпроград.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...