App Store Google Play

У Дніпрі стрімко зростають обсяги будівництва житла

26.01.2018 13:20
У Дніпрі стрімко зростають обсяги будівництва житла

Протягом року в Дніпрі значно збільшилися обсяги будівництва житла. Зокрема, за останні чотири роки кількість будівельних майданчиків, на яких споруджуються великі будинки, зросла у декілька разів. Про це сьогодні, 26 січня, під час прес-конференції повідомив Максим Шункин, голова обласного відділення Союзу по нерухомості України, передає Дніпроград.

У 2017 році в Дніпрі було підвищення розвитку будівельної галузі на 129% в порівнянні з попереднім роком.

Якщо у 2013 році кількість будівельних майданчиків у Дніпрі становила лише 18 одиниць, то в 2016 їх вже налічувалося близько 80 а цьогоріч — близько 100. Така позитивна динаміка спостерігається не тільки в Дніпрі, а в інших містах України, зокрема в Одесі, Харкові, Києві тощо. 

“Активно відбуваються забудови в тих житлових масивах, де є велике скупчення вторинного житла. Люди, що накопичили достатню кількість коштів для придбання нової квартири, хочуть переїхати недалеко: у всіх є прив'язка до шкіл або місця роботи тощо”, - зазначив Максим Шункин.

У свою чергу, голова галузевої ради учасників ринку нерухомості Дніпропетровської області Сергій Логутенко додав, що наразі набагато вигідніше купувати первинне житло, адже його вартість може бути дешевша у два-три рази.

Основна причина, чому люди вважають кращим первинний ринок - це ціна. Парадокс в тому, що ціна квадратного метра на первинній забудові в Дніпрі практично в два рази нижча, ніж на вторинному. Наприклад, візьмемо дев'ятиповерховий панельний будинок на житловому масиві ”Перемога”. Ціна квартири в такому будинку - приблизно 30-32 тис доларів. В той же час в цьому житловому масиві будується 4-5 комплексів, ціна на квартиру в яких в два рази менше”, - повідомив він.

На сьогодні найкращий розвиток показують такі житлові масиви, як “Лівобережний”, “Перемога”, “Тополя”, “Сокіл”, “Червоний Камінь” та “Парус”.

Нагадаємо, раніше у Дніпрі голова Держархбудінспекції України заявив, що інвестори не мають перешкод для будівництва в Україні.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...