App Store Google Play

Комбінат Тарути не віддає державі 150 вагонів Клименка

26.01.2018 12:20
Комбінат Тарути не віддає державі 150 вагонів Клименка

ПАТ "Дніпровський металургійний комбінат" не віддає державі 150 піввагонів, які належали фірмі, афільованій з колишнім міністром доходів та зборів Олександром Клименком. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на УНН.

Відповідно до рішення Печерського суду Києва від серпня 2017 року, піввагони, що належали ТОВ "Юнісон груп", були передані в управління та користування філії "Рефрижераторна вагонна компанія" ПАТ "Укрзалізниця". Частиною вагонів РВК успішно користується і наприкінці 2017 року вже заробила на них понад 12 мільйонів гривень.

Однак, як зазначається, посадовці РВК вказують, що ще 17 піввагонів перебувають за межами України, а 150 піввагонів використовуються ПАТ "Дніпровський металургійний комбінат" (що входить до холдингу "Індустріальний союз Донбасу", який пов’язаний з нардепом Сергієм Тарутою) і РВК не має до них доступу.

Вказується, що ДМК має договір оренди з "Юнісон груп" щодо цих 150 піввагонів. І на сьогоднішній день вагони перебувають на під’їзних коліях комбінату. У РВК повідомляють, що звернення комбінат ігнорує та надсилає формальні відписки, тобто не виконує рішення суду.

Як стало відомо, у розпорядження РВК було передано 850 піввагонів, на яких їм вдалося заробити для держави понад 12 мільйонів гривень. Якщо йдеться про 150 вагонів, які державі не передаються, то можна говорити про втрати від їх невикористання на суму не менше 2 мільйонів гривень.

Крім того, в рамках розслідування справи Олександра Клименка, якого підозрюють зокрема у заволодінні державним майном в особливо великих розмірах, військовою прокуратурою було встановлено, що Клименко протягом 2013-2017 років лише за рахунок експлуатації і використання, надання в оренду, іншої господарської діяльності вагонів отримав через підлеглих і довірених осіб через компанію "Юнісон" прибуток у сумі орієнтовно 400 мільйонів гривень.

Раніше повідомлялося, що комбінат Тарути не доплатить міськраді 5 мільйонів орендної плати.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...