App Store Google Play

Голова «Агенства розвитку Дніпра» оцінив роль форуму в Даовсі для майбутнього України

26.01.2018 08:00
Голова «Агенства розвитку Дніпра» оцінив роль форуму в Даовсі для майбутнього України

У вівторок в швейцарському Давосі стартував щорічний Форум, який об’єднує впливових політиків і бізнесменів. Про те, що можна очікувати від візиту українських можновладців в ефірі радіостанції Голос Столиці спрогнозував директор «Агентства розвитку Дніпра» Володимир Панченко, передає Дніпроград.

Вперше під час Форуму в Давосі запрацює окремий майданчик для презентації України та її можливостей – «Український дім». Один з сегментів стосується необхідності реклами українського агросектору.

«Все це повинно також вироблятися або в Україні, або під контролем України, або в ланцюгах вартості, до яких Україна має дотичність. Якщо говорити просто, що от у нас є 40 мільйонів гектарів землі, і саме через це ми можемо бути сильні в ІТ чи в будь-яких високих технологіях в агробізнесі… ну, це занадто оптимістично. Цікавим є те, що у нас буде представлений стенд чи кілька стендів блокчейн, тобто Україна заявляє про себе, як один з, можливо, не лідерів, але потенційних операторів у цьому сегменті», - вважає Володимир Панченко.

Крім того, вперше в Давосі заплановані закриті заходи. Там мова піде про ситуацію в гарячих точках – Сирії, Кореї, на Близькому Сході та в Сомалі. Однак таких обговорень не присвятили Україні, а саме Донбасу та Криму.

«Скоріше за все, це вигідно і Україні, щоб це йшло в робочому режимі, є закон про реінтеграцію Донбасу, і я думаю, нам дають просто можливість попрацювати технічно. Тому що, скоріше за все, тут не треба більше таких голосних заяв, а треба просто півроку серйозної роботи»,- зазначив Володимир Панченко.

Раніше повідомлялося, що під час загального зібрання членів Асоціації агентств місцевої демократії (ALDA) у Польщі відбулась презентація міста Дніпра. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...
Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...