App Store Google Play

Зарплатня п’ять тисяч гривень та безкоштовне житло: у Дніпрі шукають двірників

25.01.2018 08:30
Зарплатня п’ять тисяч гривень та безкоштовне житло: у Дніпрі шукають двірників

У Дніпрі двірникам надаватимуть безкоштовне житло, а зарплатню підвищать до п’яти тисяч гривень. Саме так чиновники намагаються вирішити  проблему дефіциту працівників в комунальних підприємствах. Про це кореспонденту Дніпрограда розповів заступник міського голови Михайло Лисенко.

Досить гостра проблема у Дніпрі – недостатня кількість двірників. Наразі вакантними залишаються близько 1200 місць. Крім того, не вистачає 500 дорожніх працівників.

У зв’язку з цим планується, що мінімальна заробітна платня для цих категорій робітників підвищиться до п’яти тисяч гривень. До того ж, їм надаватимуть кімнати в гуртожитках для проживання.

«Всіх бажаючих працювати двірниками, ми забезпечуватимемо безкоштовними кімнатами в гуртожитку. Заселити зможемо відразу після працевлаштування. У Дніпрі 70 гуртожитків в різних районах міста. Будемо намагатися надавати житло неподалік від місця прибирання вулиць», - зазначив Михайло Лисенко.

Крім того, зі слів заступника міського голови, розглядається можливість закріплення двірників за окремими під’їздами. Таким чином мешканці знатимуть, хто конкретно прибирає територію навколо будинків, а працівники виконуватимуть роботу на визначеній ділянці. Однак такий варіант буде можливий лише за згодою жителів.

Раніше повідомлялося, що за словами міського голови Бориса Філатова, у Дніпрі є чимало вакансій, зокрема, слюсарів, водіїв електротранспорту та двірників. До роботи запрошують не лише дніпрян, а й мешканців інших територіальних громад.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....