App Store Google Play

Зарплатня п’ять тисяч гривень та безкоштовне житло: у Дніпрі шукають двірників

25.01.2018 08:30
Зарплатня п’ять тисяч гривень та безкоштовне житло: у Дніпрі шукають двірників

У Дніпрі двірникам надаватимуть безкоштовне житло, а зарплатню підвищать до п’яти тисяч гривень. Саме так чиновники намагаються вирішити  проблему дефіциту працівників в комунальних підприємствах. Про це кореспонденту Дніпрограда розповів заступник міського голови Михайло Лисенко.

Досить гостра проблема у Дніпрі – недостатня кількість двірників. Наразі вакантними залишаються близько 1200 місць. Крім того, не вистачає 500 дорожніх працівників.

У зв’язку з цим планується, що мінімальна заробітна платня для цих категорій робітників підвищиться до п’яти тисяч гривень. До того ж, їм надаватимуть кімнати в гуртожитках для проживання.

«Всіх бажаючих працювати двірниками, ми забезпечуватимемо безкоштовними кімнатами в гуртожитку. Заселити зможемо відразу після працевлаштування. У Дніпрі 70 гуртожитків в різних районах міста. Будемо намагатися надавати житло неподалік від місця прибирання вулиць», - зазначив Михайло Лисенко.

Крім того, зі слів заступника міського голови, розглядається можливість закріплення двірників за окремими під’їздами. Таким чином мешканці знатимуть, хто конкретно прибирає територію навколо будинків, а працівники виконуватимуть роботу на визначеній ділянці. Однак такий варіант буде можливий лише за згодою жителів.

Раніше повідомлялося, що за словами міського голови Бориса Філатова, у Дніпрі є чимало вакансій, зокрема, слюсарів, водіїв електротранспорту та двірників. До роботи запрошують не лише дніпрян, а й мешканців інших територіальних громад.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...