App Store Google Play

Зарплатня п’ять тисяч гривень та безкоштовне житло: у Дніпрі шукають двірників

25.01.2018 08:30
Зарплатня п’ять тисяч гривень та безкоштовне житло: у Дніпрі шукають двірників

У Дніпрі двірникам надаватимуть безкоштовне житло, а зарплатню підвищать до п’яти тисяч гривень. Саме так чиновники намагаються вирішити  проблему дефіциту працівників в комунальних підприємствах. Про це кореспонденту Дніпрограда розповів заступник міського голови Михайло Лисенко.

Досить гостра проблема у Дніпрі – недостатня кількість двірників. Наразі вакантними залишаються близько 1200 місць. Крім того, не вистачає 500 дорожніх працівників.

У зв’язку з цим планується, що мінімальна заробітна платня для цих категорій робітників підвищиться до п’яти тисяч гривень. До того ж, їм надаватимуть кімнати в гуртожитках для проживання.

«Всіх бажаючих працювати двірниками, ми забезпечуватимемо безкоштовними кімнатами в гуртожитку. Заселити зможемо відразу після працевлаштування. У Дніпрі 70 гуртожитків в різних районах міста. Будемо намагатися надавати житло неподалік від місця прибирання вулиць», - зазначив Михайло Лисенко.

Крім того, зі слів заступника міського голови, розглядається можливість закріплення двірників за окремими під’їздами. Таким чином мешканці знатимуть, хто конкретно прибирає територію навколо будинків, а працівники виконуватимуть роботу на визначеній ділянці. Однак такий варіант буде можливий лише за згодою жителів.

Раніше повідомлялося, що за словами міського голови Бориса Філатова, у Дніпрі є чимало вакансій, зокрема, слюсарів, водіїв електротранспорту та двірників. До роботи запрошують не лише дніпрян, а й мешканців інших територіальних громад.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...