App Store Google Play

У Дніпрі презентували перше друковане видання ландшафтного парку «Дніпрові Пороги»

25.01.2018 17:20
У Дніпрі презентували перше друковане видання ландшафтного парку «Дніпрові Пороги»

У Дніпрі презентували перше друковане видання регіонального ландшафтного парку «Дніпрові Пороги». Фотоальбом-візитівка вміщує зображення краєвидів з різних куточків парку, який цього року відзначатиме своє перше десятиріччя. Про особливості фотокниги повідомляє Дніпроград з  посиланням на сторінку керівника «Дніпрових порогів» Вадима Манюка у Facebook.

Варто зазначити, що у вересні 2018 року регіональний ландшафтний парк «Дніпрові Пороги» буде відзначати ювілей - своє перше десятиріччя.

Однак керівник «Дніпрових порогів» пояснює, що попри достатньо поважний вік як для ландшафтного парку у більшості наших громадян дотепер немає жодної уяви, що парк собою являє . До того ж, важливо розуміти, де він розташований, для чого його створили, і зрештою, найпростіше – як він виглядає та з чим асоціюється.

«Описати парк «на пальцях» неможливо. Неперевершену красу природи треба бачити! Отже, представляємо перше друковане видання "Дніпрових Порогів". У ньому представлено 23 краєвиди з різних куточків ландшафтного парку. До вибору формату видання надихнула чудова фотокнига відомого запорозького фотохудожника Сергія Лаврова «Хортиця», що побачила світ у минулому році», - зазначив Вадим Манюк.

Презентований нині фотоальбом має просту назву «Регіональний ландшафтний парк «Дніпрові Пороги», а його видання стало можливим завдяки допомозі народного депутата Андрія Денисенка, який сприяв непростій справі - перетворити фейковий парк «на папері» на повноцінну природно-заповідну та рекреаційну установу.

За повідомленням, наклад альбому обмежений. Тим, хто бажає отримати друкований примірник, варто поквапитись.

Для замовлення можна звертатися до керівника «Дніпрових порогів» Вадима Манюка у Facebook або на електронну адресу: [email protected].

Нагадаємо, ще минулого року активісти разом з народним депутатом Андрієм Денисенком вирішили створити новий ландшафтний парк. Після чого комісія облради затвердила його перейменування та розширення. Вже 7 липня творці парку «Дніпрові пороги» презентували сайт ландшафтного парку.

На посаду керівника регіонального ландшафтного парку «Дніпрові Пороги» призначили доцента екології Вадима Манюка.

Також раніше повідомлялося, що на сайті «Дніпрові пороги» розмістили фотопідбірку цілинних степів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...