App Store Google Play

Стало відомо коли Приватбанк знову стане приватним

25.01.2018 09:40
Стало відомо коли Приватбанк знову стане приватним

Виконання п'ятирічної стратегії розвитку "Приватбанку" завершиться його приватизацією в 2021 році. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на "Економічну правду".

"Термін дії стратегії - з 2018 року і до самої приватизації банку. Ми вже маємо конкретні цілі на кінець 2018 року, на кінець 2019 року і далі", - сказав голова наглядової ради Приватбанку Енгін Акчакоча.

Приватизація запланована на останній етап реалізації стратегії.

"Як тільки ринок буде готовий і на банк буде попит. Стратегія вимагає, щоб ми завершили спрямовані на приватизацію зусилля до 2021 року", - заявив Акчакоча.

18 липня 2017 року наглядова рада Приватбанку вибрала McKinsey&Company для розробки стратегії ПАТ КБ "Приватбанк".

"Важливо розуміти, що стратегія розроблялася McKinsey&Company спільно з Приватбанком. Лише після того, як ми отримаємо підтвердження по стратегії від власника (Міністерства фінансів), ми зможемо надати інструкції банку, щоб він починав працювати відповідно до них", - заявив Акчакоча.

На його думку, реформувати бізнес-модель такої великої установи - це "справжній виклик".

Вибір компанії McKinsey був умовою продовження співпраці МВФ з Україною.

"Це була вимога МВФ, щоб стратегію готувала незалежна висококваліфікована компанія. Для деяких проектів важливо, щоб вони були розроблені незалежними компаніями, які спеціалізуються саме на цьому. Тоді підготовлена ​​ідея краще сприймається, її простіше втілити", - підкреслив він.

Раніше повідомлялося, що у грудні минулого року Кабмін прийняв рішення про націоналізацію "Приватбанку". З дев'ятого лютого 2017 року Банк розпочав роботу у новому форматі.

Нагадаємо, наприкінці минулого року з'явилася інформація, що ПриватБанк виставив на аукціон частину своєї нерухомості.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...