App Store Google Play

У Дніпрі рекламу спайсів закривають прапором України

24.01.2018 16:40
У Дніпрі рекламу спайсів закривають прапором України

Замість реклами спайсів - прапор України. У Дніпрі активісти провели антинаркотичний рейд - взяли жовті та блакитни фарби і вирушили вулицями міста. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на 34 канал. 

У середмістя Дніпра майже на кожному фасаді і паркані електронні адреси наркодилерів. Такі написи є навіть на адмістративних будівлях і судах, але більш за все їх біля університетів. 

"Бачу постійно на всіх парканах. Це не гарно. Не знаю на скільки це сприяє, але це все ж таки не гарно, і це потрібно прибирати", - розповіла жителька Дніпра Ольга Петрищева.

На боротьбу із наркорекламою виходять громадські активісти. Вони замальовують написи, рейди проводять раз на місяць.

"Проблема носить катастрофічний характер, тому що весь центр і всі житлові масиви розписані. Вони вже починають один одного зафарбовувати, щоб написати себе. Вони відчувають себе безкарними, росте конкуренція і відчувають себе чудово", - зазначив активіст Богдан.

У поліції кажуть, що за електронними адресами дилерів спіймати важко. Торік викрили лише 13 торговців. 

Через таку доступність психотропів залежних з кожним роком все більшає - кажуть в обласному наркологічному диспансері. 

А медики зазначають, у зростанні рівню наркоманіїї серед підлітків винні і батьки. Через вседозволеність вони шукають нових відчуттів, і куштують дурман. А вже після четвертого прийому стають залежними. Тому лікарі просять дорослих не залишати без уваги зміни в поведінці дітей і не ігнорувати симптоми.

Зазначимо, що Дніпропетровщина по споживанню наркотичних речовин посідає одне з перших місць, поступаючись інколи Запорізькій, Донецькій та Кропивницькій. Молодь все більше і більше схиляється до вживання спайсу, який здатен створити потрібний настрій. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...