App Store Google Play

У Дніпрі рекламу спайсів закривають прапором України

24.01.2018 16:40
У Дніпрі рекламу спайсів закривають прапором України

Замість реклами спайсів - прапор України. У Дніпрі активісти провели антинаркотичний рейд - взяли жовті та блакитни фарби і вирушили вулицями міста. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на 34 канал. 

У середмістя Дніпра майже на кожному фасаді і паркані електронні адреси наркодилерів. Такі написи є навіть на адмістративних будівлях і судах, але більш за все їх біля університетів. 

"Бачу постійно на всіх парканах. Це не гарно. Не знаю на скільки це сприяє, але це все ж таки не гарно, і це потрібно прибирати", - розповіла жителька Дніпра Ольга Петрищева.

На боротьбу із наркорекламою виходять громадські активісти. Вони замальовують написи, рейди проводять раз на місяць.

"Проблема носить катастрофічний характер, тому що весь центр і всі житлові масиви розписані. Вони вже починають один одного зафарбовувати, щоб написати себе. Вони відчувають себе безкарними, росте конкуренція і відчувають себе чудово", - зазначив активіст Богдан.

У поліції кажуть, що за електронними адресами дилерів спіймати важко. Торік викрили лише 13 торговців. 

Через таку доступність психотропів залежних з кожним роком все більшає - кажуть в обласному наркологічному диспансері. 

А медики зазначають, у зростанні рівню наркоманіїї серед підлітків винні і батьки. Через вседозволеність вони шукають нових відчуттів, і куштують дурман. А вже після четвертого прийому стають залежними. Тому лікарі просять дорослих не залишати без уваги зміни в поведінці дітей і не ігнорувати симптоми.

Зазначимо, що Дніпропетровщина по споживанню наркотичних речовин посідає одне з перших місць, поступаючись інколи Запорізькій, Донецькій та Кропивницькій. Молодь все більше і більше схиляється до вживання спайсу, який здатен створити потрібний настрій. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...