App Store Google Play

На кладовищі Павлограда встановили камери відеоспостереження після інциденту з могилами АТОвців

24.01.2018 16:00
На кладовищі Павлограда встановили камери відеоспостереження після інциденту з могилами АТОвців

На Центральному кладовищі Павлограда встановили камери відеоспостереження, аби попередити акти вандалізму. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на «Павлоград.dp.ua».

Директор КП «Спеціалізована агенція» Ритуал» Андрій Дубовський розповів, що кладовище, яке розташоване на вулиці Шутя, оснастили відеокамерами.

Передбачається, що відеоспостереження має попереджати акти вандалізму, а також завадити крадіжкам металевих елементів надгробків.

Як зазначається, завдяки КП «Павлоград-Світло» на кладовищі з'явилося додаткове освітлення. В свою чергу камери закупили за рахунок «Спеціалізованої агенції «Ритуал».

«Наразі зображення з камер виводиться на екран в нашому офісі. Плануємо вивести його і в Павлоградський відділ поліції, і в виконком», - додав Андрій Дубовський.

Нагадаємо, що минулого місяця на цьому кладовищі невідомі обмалювали фарбою пам'ятники на могилах загиблих на Сході України бійців.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...