App Store Google Play

Генпідрядник реконструкції парку в Кривому Розі мародерствує під час війни - Колесник

24.01.2018 17:40
Генпідрядник реконструкції парку в Кривому Розі мародерствує під час війни - Колесник

Генеральний підрядник з реконструкції парку Гданцівський і ДК Карачуни  у Кривому Розі не розраховується із виконавцями робіт. Про це на своїй сторінці в Фейсбук поідомв депутат-укропівець Микола Колесник.

«Звернулися підприємці, які брали участь у роботах на об'єктах під патронатом Усова. З ними не розраховуються, але вони знають що кошти виділені. Кажуть що майже всі оборудки мають ознаки ухиляння від оподаткування», -  написав Колесник.

Генпідрядником реконструкції є «Девелопмент Груп», керівником підприємства є керівник місцевого осередку Соціалістичної партії Олег Цуркан.

Микола Колесник  пообіцяв звернутись з цього приводу в обласну прокуратуру, поліцію та ДФС. «Красти під час війни це мародерство!», - наголосив він.

Реконструкція парку «Гданцівський» у Кривому Розі викликала досить суперечливу реакцію у громади міста. Частина містян вважає, що реконструкція парку створює загрозу для природно-заповідного фонду міста. Зокрема, протестують проти вирубки дерев у парку та будівництва прилеглої до парку автостоянки, стверджуючи, що процес відбувається з порушеннями норм законодавства і без належних дозвільних документів.

Саме через конфлікт громадськості із підрядником, який вирубує дерева  в парку, нещодано було скоєно напад на помічника Миколи Колесника Бориса Бичкова.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...