App Store Google Play

До дніпровського військового шпиталю надійшла чергова гуманітарна допомога від проекту Україна – Франція

24.01.2018 15:20
До дніпровського військового шпиталю надійшла чергова гуманітарна допомога від проекту Україна – Франція

Сьогодні, 24 січня, і Дніпрі відбулася 27-ма гуманітарна допомога проекту Україна-Франція у міській лікарні. Про це повідомляє Дніпроград з місця події – Військового госпіталю.

Дана гуманітарна допомога є регулярною та триває вже більше двох років. Коли лікарні України потребують певні матеріали та обладнання, про це повідомляють працівникам фонду та через певний час установа отримує те, що їм необхідно.

«Сьогодні 27-ма поставка гуманітарної допомоги в лікарню Дніпра, саме до цього госпіталю – четверта. До установи привезли перев’язочний матеріал та дезінфікуючі засоби. Дану гуманітарну допомогу можна оцінити в суму приблизно 10 тисяч доларів», - зазначає координатор благодійного проекту від ДніпроОДА Олександр Коломійцев.

Під час попередніх поставок госпіталю було надано рентген-апарат, стоматологічне крісло, хірургічні крісла, фіксатори при переломах кісток, обладнання до реанімацій та інший інструментарій.  

«Ця поставка є дуже важливою для нас, оскільки ця допомога суттєво знизить затрати бюджетних коштів. У минулому році порівняно з 2016-м роком до нас завозять вже менше поранених та хворих, проте їх все одно багато і перев’язувальний матеріал потрібен щоденно», - розповідає полковник медичної служби Віктор Кузьменко.

Як зазначає полковник, за останню добу госпіталь прийняв 11 хворих, травмованих і поранених з інших госпіталів зони відповідальності Дніпра (маріупольський та донецький напрямки). Також зі зниженням температури зовнішнього середовища стали більше привозити хворих з холодовими травмами.

Нагадаймо, що нещодавно лікарня ім. Мечникова також отримала допомогу від даного проекту.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...