App Store Google Play

У Дніпрі перевіряли як харчуються дошкільнята у яслах-садочку №240

23.01.2018 17:20
У Дніпрі перевіряли як харчуються дошкільнята у яслах-садочку №240

Сьогодні, 23 січня, у Дніпрі перевіряли, як змінилася якість харчування дошкільнят після ремонту та оснащення харчоблоку у яслах-садочку №240. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення.

У 2017 році у дошкільному закладі №240 було відремонтовано харчоблок. Для покращення якості харчування придбали витяжку, протирально-нарізальну машину, що важливо для маленьких дітей. Крім того, установили чотири холодильники, кожен з яких розрахований для окремих продуктів. Також придбали промислову м’ясорубку, електрокип’ятильник.

Для цього було виділено 450 тисяч гривень, з яких 13 тисячі гривень надано з міського бюджету, а решту суми профінансувала держава.

До того, за ці кошти в приміщенні замінили двері та підлогу, удосконалили систему водопостачання та каналізації, забезпечили мийними ваннами, водонагрівачами.

«Батьки дошкільнят часто ставлять питання про якість приготування, зберігання, розмір порції та подібне. У зв’язку з цим вони ініціюють перевірку. Скарги надходять і ми завжди на них реагуємо», - розповів керівник Батьківської ради при міському голові Дніпра Володимир Єсаулов.

Загалом ясла-садочок №240 вміщує близько 270 дітлахів. Вартість харчування дошкільнят від року до трьох коштує майже 20 гривень за день, а для дітей віком від трьох до шести – 30 гривень. Прикметно, що 60 відсотків вартості сплачують батьки, а 40 відсотків забезпечується з бюджету міськради.

«Протягом 2017 року департамент гуманітарної політики міськради перевірив 29 дошкільних закладів. В результаті було звільнено значну кількість завідувачів дитсадочків через порушення якості харчування. Для нас пріоритетним напрямком є забезпечення технологічного обладнання для харчоблоків. Ясла-садочок №240 не є найкращим закладом, але він улаштований належним чином. Саме так мають виглядати харчоблоки, аби готувати їжу дітям», - зазначив заступник міського голови Олександр Шикуленко.

Раніше повідомлялося, що пропорційне співвідношення оплати у дитячих садочках зміниться, адже 59 відсотків вартості буде покривати міськрада Дніпра.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...