App Store Google Play

14-річний дніпрянин переміг у Всесвітньому фестивалі губної гармошки

23.01.2018 16:00
14-річний дніпрянин переміг у Всесвітньому фестивалі губної гармошки

У листопаді 2017-го року 14-річний музикант-самоучка став чемпіоном на Всесвітньому фестивалі губної гармошки. Про це повідомляє Дніпроград зі слів переможця конкурсу Микити Кутового та його батька Олександра Кутового.

Фестиваль World Harmonica Festival 2017 проходив у німецькому містечку з першого по п’яте листопада минулого року. У ньому взяли участь 33 музиканта з різних куточків світу. Серед учасників не було ні вікових обмежень, ні професійних, проте саме хлопець-самоучка став переможцем фестивалю губної гармошки.

«Фестиваль був організований на високому рівні, звук був поставлений належним чином, а атмосфера була дружньою та теплою», - розповідає Олександр Кутовий.

Дніпряни Микита Кутовий та Олександр Кутовий гідно виступили та показали високий рівень майстерності. Вони виконали дві композиції з свого власного репертуару. Батько хлопчика грає на гітарі та баяні у якості хобі та акомпанує юному музикантові. Хлопець почав займатися губною гармошкою три-чотири роки тому з власної ініціативи. Навчався за уроками у соціальних мережах самостійно. Як зазначає Микита Кутовий, грі на губній гармошці може навчитись кожен, аби було бажання.

«Я обрав саме цей інструмент через свою любов до блюз-музики. Зараз я багато чого слухаю, але саме цей жанр поклав початок моїй творчості», - зазначає Микита Кутовий.

У четвер, 23 січня, о 19:00 у пабі Підпілля Махно відбудеться концерт за участю Олександра та Микити Кутових, на який вони запросили усіх бажаючих.

Нагадаймо, що юний блогер з Дніпропетровщини вразив Україну.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...