App Store Google Play

У Дніпрі проходить виставка найкращих світлин XIX Міжнародного фотоконкурсу газети «День»

20.01.2018 12:00
У Дніпрі проходить виставка найкращих світлин XIX Міжнародного фотоконкурсу газети «День»

Вчора, 19 січня, у Музеї українського живопису відбулась урочиста церемонія відкриття виставки найкращих світлин XIX Міжнародного фотоконкурсу газети «День». Про це повідомляє Дніпроград з місця події.

Кожного року фотомоніторинг найважливіших подій редакція  газети «День» об’єднує загальною назвою-лейтмотивом. Фотовиставка «Дня»-2017» – це «Фото-Синтез». У слові «фотосинтез» – глибокий сенс. «Сонячне проміння потрапляє в хлорофілові зерна рослин, і у взаємодії з вуглекислим газом і водою виникає все живе. Це справді найбільше чудо творчості. Без нього не було б життя на Землі, – каже головний редактор «Дня» Лариса Івшина. – Тож виставка-фотосинтез допомагає боротися з «суспільним авітамінозом», синтезує радість та енергію. Нас цікавить усе, що виробляє «кисень» для суспільства.

Дніпро – це перше місто, до якого привезли дану експозицію. Цього року представлено 200 найкращих світлин ХІХ Міжнародного фотоконкурсу «День». Особливістю 2017 року стало те, що багато фотографів надіслали цілі серії робіт – від есе до фотодрам. Так, Юрій Величко із села Молодіжного Дніпропетровської області, який вдруге бере участь в фотоконкурсі, представив три цикли: «Зима на нулі», «Сплав» і «Сходження». Два останні присвячені його бойовим побратимам по 46-му окремому батальйону спеціального призначення ЗСУ «Донбас-Україна» Олександру Сарабуну і Анатолію Горбенку. Вони були важко поранені на війні. Але змогли не тільки повернутися до повноцінного життя, а й заряджають нас оптимізмом, вірою у власні сили. Таких емоційних та талановитих знімків на фотовиставці багато – все це варто побачити власними очима, щоб відчути пульс нашого непростого, але героїчного часу.

Почесним гостем заходу став міський голова Дніпра Борис Філатов.

«Для міста дуже важливо, що ця виставка стартує саме з Дніпра. Це знаково. Ми товаришуємо з головним редактором газети «День» Ларисою Івшиною. І вона, і редакційний колектив переконані: Дніпро є містом, що зупинило «руську весну», стабілізувало внутрішньополітичну ситуацію у 2014 році та показало приклад відродження нової політичної нації. Тому дякуємо команді газети «День» та авторам робіт. Ми також плідно співпрацюємо з газетою щодо поповнення бібліотечних фондів», – зазначив Борис Філатов.

Як зазначила Лариса Івшина, фотографія – це особливий вид мистецтва. Людей не можна примусити читати, щось слухати, але саме фотографія може передати історію та суть подій «агресивно», проти волі глядача. Тому саме завдяки цій галузі творчості люди можуть легко сприймати важливу та серйозну інформацію.

Виставка знаходиться у Музеї українського живопису, що за адресою площа Троїцька, 5А, та триватиме від 20 січня до 2 лютого. Вхід вільний.

Нагадаймо, що вчора відбулась натхненна зустріч з головним редактором газети "День".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...