App Store Google Play

У Дніпрі відкрився перший туристично-інформаційний центр, який консультуватиме гостей міста

16.01.2018 14:20
У Дніпрі відкрився перший туристично-інформаційний центр, який консультуватиме гостей міста

Сьогодні, 16 січня, у Дніпрі відкрився перший туристично-інформаційний центр, який консультуватиме гостей про відомі заходи та локації міста. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця розташування центру - площі Героїв Майдану.

Розробкою та наповненням туристично-інформаційний центру займався департамент стратегічного розвитку та інвестицій Дніпровської міськради.

«Створення довідкових установ для туристів - це світова практика. Раніше у Дніпрі питання залучення туристів не були пріоритетними, тому наразі ми будемо розвивати та збагачувати бюджет міста за рахунок туристів. Гостям Дніпра показуватимуть відеоролики, присвячені історії міста. Інформація про  кожен окремий туристичний об’єкт міститиметься у буклетах», - розповів міський голова Борис Філатов.

Зі слів Філатова, на побудову та функціонування центру з бюджету міста витратили два мільйона гривень.

Радник міського голови з питань стратегічного розвитку та інвестицій Максим Кучугура зазначив, що центр розрахований як на жителіd міста, так і на туристів. Інформація, яка буде надаватися, стосуватиметься музеїв, виставок та інших культурних заходів. Також планується продаж квитків на концерти, футбольні матчі.

«Всі відомості подаватимуться сконцентровано. Для туристів буде надано карту Дніпра з позначеними локаціями міста та буклет. Також в майбутньому плануємо укласти угоди з гідами та створити додатки для телефону. Ці послуги мають комерційну складову, тому як і сувеніри, будуть платними», - пояснив Максим Кучугура.

Крім того, передбачена розробка двох піших туристичних маршрутах, а також екскурсій з залученням міського транспорту.

Раніше повідомлялося, що туристичний інформаційний центр працюватиме щодня, з 9:00 до 20:00. Всі консультації та інформаційні буклети туристи отримуватимуть безкоштовно.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...