App Store Google Play

Серед впливових дніпрян Коломойський, Резніченко, Філатов і навіть Зеленський - жодних Вілкулів

15.01.2018 17:20
Серед впливових дніпрян Коломойський,  Резніченко, Філатов і навіть Зеленський - жодних Вілкулів

Журнал Корреспондент склав традиційний рейтинг найвпливовіших українців за підсумками 2017 року. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на видання.

З одного боку, рейтинг показує, що особи, які приймають рішення в Україні, не змінюються десятиліттями, і ніякі революції і Майдани не можуть позбавити їх впливу. Велика частина людей були в цьому списку на початку 2010-х і до сих пір там, тільки періодично міняючись місцями. Разом з тим з'являються нові люди, які істотно наростили свій вплив як раз в 2017 році.

Традиційно в Україні найвпливовішою людиною є Президент.

Серед відомих дніпрян, які входять до рейтингу десятий рік поспіль, другий президент України Леонід Кучма (42 місце) і його зять міліардер Віктор Пінчук (9 місце), традиційний "головний опозиціонер країни" Юлія Тимошенко (на 5 рядку) та "кривавий пастор" Олександр Турчинов (на 11), а також відомі бізнесмени Ігор Комойський (6) та Геннадій Боголюбов (37).

Ще одна характерна особливість рейтингу найвпливовіших українців за 2017 рік - досить широка присутність в ньому регіональних чиновників, які зміцнили свої позиції. З децентралізацією регіони отримали більше коштів, і вміло використовують їх чиновники стають помітними фігурами в масштабах всієї країни. До того ж в Україні є ряд харизматичних мерів і голів ОДА, які, вибудовуючи лояльні відносини з Києвом, приймають рішення в ключових регіонах країни.

Зокрема, Дніпровський міський голова Борис Філатов посів у рейтингу 57 місце, а голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко - 73.

Серед інших наших впливових земляків звертає на себе увагу присутність голови ФФУ, та очільника бюджетного комітету ВР Андрія Павелка під 32 номером та відомого комика Володимира Зеленського, який посів 33-тє місце в ТОП-100.

А ось ніхто з родини "господарів Кривого Рогу" Вілкулів до рейтингу не потрапив. На диво, жодного з Вілкулів не включено до рейтингу ані як політика, ані навіть як комика.

У складанні рейтингу найвпливовіших українців взяли участь відомі українські вчені, політологи, журналісти та політтехнологи. Їх попросили привласнити кожному з кандидатів бал впливовості. Потім проставлені бали підсумовувалися, визначаючи таким чином місце того чи іншого героя в рейтингу. Багато кандидатів були запропоновані експертами самостійно. Загальна кількість кандидатів близько 200, число експертів - 25. Таке співвідношення гарантує високу точність ранжирування.

Нагадаймо, що Вілкул ходить до Верховної Ради не голосувати а піаритися.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...