App Store Google Play

Керівництво обласних водоканалів ознайомилося із інноваційними практиками з енергоефективності

12.01.2018 15:00
Керівництво обласних водоканалів ознайомилося із інноваційними практиками з енергоефективності

Сьогодні, 12 січня, у приміщені Дніпропетровської обласної ради за ініціативи заступника голови облради Валерія Безуса відбувся черговий круглий стіл “Актуальні проблеми енергоефективності підприємств водопровідно-каналізаційного господарства Дніпропетровської області”. Участь у заході взяли менеджери комунальних підприємств, представники приватних компаній та народні депутати Андрій Денисенко та Валентин Дідич, повідомляє Дніпроград.

Як і під час попередніх круглих столів, учасники ознайомилися із вже реалізованими проектами на обласних водоканалах, а також і з майбутніми планами модернізації комунальних підприємств. 

“З кожним проведенням круглого столу ми намагаємося підняти наш рівень. Я радий, що сьогодні в засіданні беруть участь майже всі керівники підприємства. Також присутні і депутати, які живуть проблемами нашого регіону і мають досвід лобіювання інтересів нашої галузі - це шановні Валентин Дідич і Андрій Денисенко. Сьогоднішній круглий стіл ми намагаємося сфокусувати на напрямку енергоефективності. Це не тільки економічна, а і безпекова складова, забезпечення національної безпеки. Більше половини затратної частини діяльності підприємств - це електроенергія, тому іншого шляху, ніж займатися розвитком енергозбереження і альтернативних джерел енергії у нас немає”, - зазначив Валерій Безус.

Учасникам круглого столу із ознайомчою метою були представлені декілька успішних проектів модернізації водоканалів, які завдяки інноваціям зуміли зменшити витрати енергії на забезпечення роботи підприємств. Зокрема, це КП “Дніпроводоканал”, КП “Аульський водовід” та КП “Жовтоводський водоканал”.

У свою чергу, присутні народні депутати запевнили учасників зустрічі, що інтереси комунальних підприємств області отримають необхідну підтримку на найвищих рівнях державної влади.

“Я радий можливості взяти участь у вашій роботі. Я тут вперше, але ця галузь для мене не чужа, ми постійно працюємо в робочому порядку із комунальними підприємствами. І що стосується лобіювання проектів модернізації, я можу запевнити вас про свою підтримку у цій сфері. Прошу вас бути максимально відвертими, критичними і скористатися прямою комунікацію з нами, аби поставити усі проблемні питання галузі на розгляд. Наша задача з паном Валентином Дідичем прагматична — розв’язати проблеми галузі не тільки на законодавчому рівні, бо політика це - мистецтво можливого, але й з акцентом на конкретний результат”, - зазначив народний депутат Андрій Денисенко.

Окрім цього, свою готовність до співпраці із підприємствами водопровідно-каналізаційного господарства Дніпропетровської області висловили представники компаній “Інтенжін” та “Сіменс Україна”. Менеджери цих організацій зазначили, що готові допомогти обласним підприємствам як практично так і теоретично.

“На минулій сесії нам вдалося прийняти Регіональну стратегію енергоефективності. В рамках цієї регіональної стратегії ми маємо врахувати всі нюанси та створити цільову програму, яка має передбачати певні заходи і відповідний рівень фінансування. Я хочу зорієнтувати всіх вас на потужну взаємну спільну роботу. І я хочу щоб ми були першими хто розробить цільову програму в рамках стратегії”, - додав Валерій Безус.

Як підсумок, заступник голови ДОР анонсував проведення у березні масштабної регіональної конференції з питань розвитку водопровідно-каналізаційних підприємств Дніпропетровської області.

Нагадаємо, що наприкінці минулого року обласна рада прийняла Стратегію розвитку енергоефективності та відновлювальних джерел енергії до 2035 року. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...