App Store Google Play

На Дніпропетровщині вже згуртувалися 60 громад

11.01.2018 13:20
На Дніпропетровщині вже згуртувалися 60 громад

Ще дві об’єднані громади сформовані в Новомосковському районі, одна – у Дніпровському. Тепер їх загалом – 60. У результаті реформи децентралізації нові територіальні об’єднання отримують на місця більше можливостей, повноважень і ресурсів. Про це повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко, інформує Дніпроград.

«Одне з нагальних завдань Президента України Петра Порошенка – передавати повноваження та ресурси на місця. Це ознака децентралізації влади, – підкреслив Валентин Резніченко. – Цьогоріч територіальних об’єднань на Дніпропетровщині побільшало. Ще згуртувалися Черкаська, Піщанська та Чумаківська громади. Після виборів очільника й депутатів вони матимуть прямі зв’язки з Держбюджетом, фінансову незалежність та самостійність у розпорядженні коштами». 

Дві нові об’єднані громади утворилися в Новомосковському районі. Навколо Черкаської громадизгуртувалися 10,6 тис мешканців селищ Черкаське і Гвардійське. 

До складу Піщанської громади увійшли три сільські ради – Піщанська, Орлівщинська, Знаменівська та одна селищна – Меліоративнівська. Об’єдналися 21,2 тис жителів. 

На мапі області з’явилася і Чумаківська громада Дніпровського району. До неї увійшли 11 населених пунктів, у яких мешкають понад 5 тис жителів.

Новостворені територіальні об’єднання передали до ЦВК документи і очікують на призначення перших виборів. Люди обиратимуть голів і депутатів.

Наразі в області 60 громад. За темпами об’єднання Дніпропетровщина утримує лідерство в Україні. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...