App Store Google Play

Студенти Національного гірничого університету перейдуть у ранг студентів Дніпровської політехніки

10.01.2018 12:20
Студенти Національного гірничого університету перейдуть у ранг студентів Дніпровської політехніки

20 грудня 2017 року було прийняте рішення про зміну назви Національного гірничого університету. Про це повідомив Дніпрограду ректор університету Геннадій Півняк.

«Минулий рік був знаковим для усієї системи освіти, тому що він йшов під відповідним впливом системоутворюючих чинників та вимоги до сучасної освіти. Були прийняті різноманітні проекти та закони стосовно освітньої галузі, що значно впливає на усю освітню систему і конкретно на Національний гірничий університет», - розповідає ректор НГУ.

Наступного року університет відзначає своє 120-річчя. Спочатку він закладався як багатопрофільне вище Катеринославське гірниче училище. Університет у свій час дав життя 20 вищим навчальним закладам колишнього радянського союзу. Практично усі університети Дніпропетровщини - це відповідні кафедри та лабораторії, які отримали життя від гірничого інституту Катеринославського училища.

Стрімкий розвиток закладу в науковій діяльності та співтовариство з різноманітними міжнародними партнерами високого рівня привело до рішення вивести університет на новий рівень. Рада трудового колективу відповідних кафедр та факультетів закладу прийняли рішення змінити назву університету. Тобто перевести заклад на новий рівень – технічний університет.

«Ми й раніше відносились до технологічних університетів, але наша назва "гірничий" - це те, що було прийняте ще за часів Радянського Союзу, яка сьогодні не відповідає масштабам та виду діяльності закладу», - зазначає Геннадій Півняк.

Відтепер університет буде мати назву Національний технічний університет "Дніпровська політехніка". Зміна назви дає можливості розширювати діяльність в освітньому просторі, набувати ще більше спеціальностей для міжнародних контактів, відкрито працювати на рівні освітніх послуг і міжнародних проектів.

Зараз займаються формальною стороною перейменування закладів. Студенти, які будуть отримувати дипломи, та які будуть вступати до університету цього, 2018 року, вже будуть зазначатись як студенти політехнічного університету.  

Нагадаймо, що НГУ став лауреатом обласної Універсіади-2017.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...
Ярема ГАЛАЙДА

Легенда про павучка

Її пов‘язують з Робертом І Брюсом, королем Шотландії 1306 - 1329.І вона має два варіанти. Хоча суть в неї одна.Згідно з одним з варіантів, після ніщивної поразки при Дарлі у 1306 році Брюс відст...
Уже 2 роки спілкуюсь із молодими людьми (університет-постуніверситет). Багато з них готові піти в село вчителем аби уникнути армії. Точніше строкової служби.Абсолютно розумію чому це відбувається. Уяв...