App Store Google Play

Студенти Національного гірничого університету перейдуть у ранг студентів Дніпровської політехніки

10.01.2018 12:20
Студенти Національного гірничого університету перейдуть у ранг студентів Дніпровської політехніки

20 грудня 2017 року було прийняте рішення про зміну назви Національного гірничого університету. Про це повідомив Дніпрограду ректор університету Геннадій Півняк.

«Минулий рік був знаковим для усієї системи освіти, тому що він йшов під відповідним впливом системоутворюючих чинників та вимоги до сучасної освіти. Були прийняті різноманітні проекти та закони стосовно освітньої галузі, що значно впливає на усю освітню систему і конкретно на Національний гірничий університет», - розповідає ректор НГУ.

Наступного року університет відзначає своє 120-річчя. Спочатку він закладався як багатопрофільне вище Катеринославське гірниче училище. Університет у свій час дав життя 20 вищим навчальним закладам колишнього радянського союзу. Практично усі університети Дніпропетровщини - це відповідні кафедри та лабораторії, які отримали життя від гірничого інституту Катеринославського училища.

Стрімкий розвиток закладу в науковій діяльності та співтовариство з різноманітними міжнародними партнерами високого рівня привело до рішення вивести університет на новий рівень. Рада трудового колективу відповідних кафедр та факультетів закладу прийняли рішення змінити назву університету. Тобто перевести заклад на новий рівень – технічний університет.

«Ми й раніше відносились до технологічних університетів, але наша назва "гірничий" - це те, що було прийняте ще за часів Радянського Союзу, яка сьогодні не відповідає масштабам та виду діяльності закладу», - зазначає Геннадій Півняк.

Відтепер університет буде мати назву Національний технічний університет "Дніпровська політехніка". Зміна назви дає можливості розширювати діяльність в освітньому просторі, набувати ще більше спеціальностей для міжнародних контактів, відкрито працювати на рівні освітніх послуг і міжнародних проектів.

Зараз займаються формальною стороною перейменування закладів. Студенти, які будуть отримувати дипломи, та які будуть вступати до університету цього, 2018 року, вже будуть зазначатись як студенти політехнічного університету.  

Нагадаймо, що НГУ став лауреатом обласної Універсіади-2017.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...