App Store Google Play

Студенти Національного гірничого університету перейдуть у ранг студентів Дніпровської політехніки

10.01.2018 12:20
Студенти Національного гірничого університету перейдуть у ранг студентів Дніпровської політехніки

20 грудня 2017 року було прийняте рішення про зміну назви Національного гірничого університету. Про це повідомив Дніпрограду ректор університету Геннадій Півняк.

«Минулий рік був знаковим для усієї системи освіти, тому що він йшов під відповідним впливом системоутворюючих чинників та вимоги до сучасної освіти. Були прийняті різноманітні проекти та закони стосовно освітньої галузі, що значно впливає на усю освітню систему і конкретно на Національний гірничий університет», - розповідає ректор НГУ.

Наступного року університет відзначає своє 120-річчя. Спочатку він закладався як багатопрофільне вище Катеринославське гірниче училище. Університет у свій час дав життя 20 вищим навчальним закладам колишнього радянського союзу. Практично усі університети Дніпропетровщини - це відповідні кафедри та лабораторії, які отримали життя від гірничого інституту Катеринославського училища.

Стрімкий розвиток закладу в науковій діяльності та співтовариство з різноманітними міжнародними партнерами високого рівня привело до рішення вивести університет на новий рівень. Рада трудового колективу відповідних кафедр та факультетів закладу прийняли рішення змінити назву університету. Тобто перевести заклад на новий рівень – технічний університет.

«Ми й раніше відносились до технологічних університетів, але наша назва "гірничий" - це те, що було прийняте ще за часів Радянського Союзу, яка сьогодні не відповідає масштабам та виду діяльності закладу», - зазначає Геннадій Півняк.

Відтепер університет буде мати назву Національний технічний університет "Дніпровська політехніка". Зміна назви дає можливості розширювати діяльність в освітньому просторі, набувати ще більше спеціальностей для міжнародних контактів, відкрито працювати на рівні освітніх послуг і міжнародних проектів.

Зараз займаються формальною стороною перейменування закладів. Студенти, які будуть отримувати дипломи, та які будуть вступати до університету цього, 2018 року, вже будуть зазначатись як студенти політехнічного університету.  

Нагадаймо, що НГУ став лауреатом обласної Універсіади-2017.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...