App Store Google Play

Студенти Національного гірничого університету перейдуть у ранг студентів Дніпровської політехніки

10.01.2018 12:20
Студенти Національного гірничого університету перейдуть у ранг студентів Дніпровської політехніки

20 грудня 2017 року було прийняте рішення про зміну назви Національного гірничого університету. Про це повідомив Дніпрограду ректор університету Геннадій Півняк.

«Минулий рік був знаковим для усієї системи освіти, тому що він йшов під відповідним впливом системоутворюючих чинників та вимоги до сучасної освіти. Були прийняті різноманітні проекти та закони стосовно освітньої галузі, що значно впливає на усю освітню систему і конкретно на Національний гірничий університет», - розповідає ректор НГУ.

Наступного року університет відзначає своє 120-річчя. Спочатку він закладався як багатопрофільне вище Катеринославське гірниче училище. Університет у свій час дав життя 20 вищим навчальним закладам колишнього радянського союзу. Практично усі університети Дніпропетровщини - це відповідні кафедри та лабораторії, які отримали життя від гірничого інституту Катеринославського училища.

Стрімкий розвиток закладу в науковій діяльності та співтовариство з різноманітними міжнародними партнерами високого рівня привело до рішення вивести університет на новий рівень. Рада трудового колективу відповідних кафедр та факультетів закладу прийняли рішення змінити назву університету. Тобто перевести заклад на новий рівень – технічний університет.

«Ми й раніше відносились до технологічних університетів, але наша назва "гірничий" - це те, що було прийняте ще за часів Радянського Союзу, яка сьогодні не відповідає масштабам та виду діяльності закладу», - зазначає Геннадій Півняк.

Відтепер університет буде мати назву Національний технічний університет "Дніпровська політехніка". Зміна назви дає можливості розширювати діяльність в освітньому просторі, набувати ще більше спеціальностей для міжнародних контактів, відкрито працювати на рівні освітніх послуг і міжнародних проектів.

Зараз займаються формальною стороною перейменування закладів. Студенти, які будуть отримувати дипломи, та які будуть вступати до університету цього, 2018 року, вже будуть зазначатись як студенти політехнічного університету.  

Нагадаймо, що НГУ став лауреатом обласної Універсіади-2017.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...