App Store Google Play

Народжуваність на Дніпропетровщині продовжує падати - статистика

10.01.2018 15:20
Народжуваність на Дніпропетровщині продовжує падати - статистика

Упродовж 2017 року на Дніпропетровщині народилося 27 тисяч 600 немовлят. У 2016 році цей показник сягав 30 тисяч малюків. Підсумки народжуваності повідомляє кореспондент Дніпрограда зі слів головного спеціаліста відділу лікувально-профілактичної допомоги дітям і матерям департаменту охорони здоров'я ОДА Катерини Каїри.

Як зазначається, минулий рік був напруженим, наразі триває різке падіння народжуваності, спричинене декількома проблемами.

«По-перше, низький рівень народжуваності - не медична, а соціальна проблема. Наступний чинник полягає у зменшенні репродуктивного потенціал. Так, на Дніпропетровщині проживають лише 36,5 тисяч дівчаток-підлітків, які в недалекому майбутньому задумаються над продовженням роду. Це надзвичайно низький показник. Крім того, впливає проблема еміграції молоді закордон для навчання або роботу», - пояснила Катерина Каїра.

За статистикою, за попередній рік в області народилося 242 недоношених малят, вага яких не досягала 1,5 кілограмів. Для врятування таких дітей завжди використовується надпотужний потенціал. В результаті, вижили 206 новонароджених, що дорівнює 80 відсоткам.

Також вдалося врятувати ще 12 дітей, які народилися з фізіологічними патологіями, що дозволяють хірургічне втручання.

«У 2017 році народилося лише дві трійні. Декілька днів тому, 8 січня, знову на світ з’явилася трійня малюків», - додала фахівець.

Загалом, у Дніпропетровській області нараховується 51 відсоток дівчат.

Нагадаємо, що у Дніпропетровській області працюють 23 пологові стаціонари, у тому числі перинатальні центри у Дніпрі та Кривому Розі.

Раніше повідомлялося, що на Новий рік на Дніпропетровщині народилося 101 дитина.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...