App Store Google Play

Народжуваність на Дніпропетровщині продовжує падати - статистика

10.01.2018 15:20
Народжуваність на Дніпропетровщині продовжує падати - статистика

Упродовж 2017 року на Дніпропетровщині народилося 27 тисяч 600 немовлят. У 2016 році цей показник сягав 30 тисяч малюків. Підсумки народжуваності повідомляє кореспондент Дніпрограда зі слів головного спеціаліста відділу лікувально-профілактичної допомоги дітям і матерям департаменту охорони здоров'я ОДА Катерини Каїри.

Як зазначається, минулий рік був напруженим, наразі триває різке падіння народжуваності, спричинене декількома проблемами.

«По-перше, низький рівень народжуваності - не медична, а соціальна проблема. Наступний чинник полягає у зменшенні репродуктивного потенціал. Так, на Дніпропетровщині проживають лише 36,5 тисяч дівчаток-підлітків, які в недалекому майбутньому задумаються над продовженням роду. Це надзвичайно низький показник. Крім того, впливає проблема еміграції молоді закордон для навчання або роботу», - пояснила Катерина Каїра.

За статистикою, за попередній рік в області народилося 242 недоношених малят, вага яких не досягала 1,5 кілограмів. Для врятування таких дітей завжди використовується надпотужний потенціал. В результаті, вижили 206 новонароджених, що дорівнює 80 відсоткам.

Також вдалося врятувати ще 12 дітей, які народилися з фізіологічними патологіями, що дозволяють хірургічне втручання.

«У 2017 році народилося лише дві трійні. Декілька днів тому, 8 січня, знову на світ з’явилася трійня малюків», - додала фахівець.

Загалом, у Дніпропетровській області нараховується 51 відсоток дівчат.

Нагадаємо, що у Дніпропетровській області працюють 23 пологові стаціонари, у тому числі перинатальні центри у Дніпрі та Кривому Розі.

Раніше повідомлялося, що на Новий рік на Дніпропетровщині народилося 101 дитина.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...