App Store Google Play

У Дніпрі презентували результати роботи для участі в конкурсі «Молодіжна столиця України»

09.01.2018 19:30
У Дніпрі презентували результати роботи для участі в конкурсі «Молодіжна столиця України»

Сьогодні, 9 січня, у Дніпрі презентували результати роботи громадських організацій та лідерів студентського самоврядування над конкурсною заявкою «Молодіжна столиця України». Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця події – приміщення міськради.

Зі слів заступника міського голови Олександра Шикуленко, протягом 2017 року міськрада Дніпра реалізувала близько 1700 заходів, більша частина яких проводилась за ініціативи молоді.

До унікальних молодіжних заходів Дніпра у департаменті гуманітарної політики міськради відносять: участь в бюджеті участі та відкриття КЗ «Міський дитячо-молодіжний центр», створення «Кузні української інтелігенції», запровадження програми «Молодий педагог», проведення Форуму української молоді діаспори та деякі інші.

«Крім того, у кожній школі функціонують штаби національно-патріотичного виховання, а потенціал молоді – величезний», - зазначив Олександр Шикуленко.

Раніше повідомлялося, що 10 січня останній термін подання заявок для участі. Після письмового підтвердження представники молодіжних організацій, заявку підпише міський голова Борис Філатов. Таким чином Дніпро візьме участь у конкурсі.

Нагадаємо, що місто-переможець носитиме звання «Молодіжна столиця України» упродовж трьох років. Окрім того, місто-переможець отримає право провести у себе Всеукраїнський молодіжний форум, промоцію на європейському рівні та матиме можливість співпрацювати з молодіжними столицями Європи.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...