App Store Google Play

У Дніпрі підписали заявку на конкурс, аби позмагатися за статус «Молодіжної столиці України»

09.01.2018 16:40
У Дніпрі підписали заявку на конкурс, аби позмагатися за статус «Молодіжної столиці України»

Сьогодні, 9 січня, представники молодіжних організацій та лідери студентського самоврядування підписали загальну заявку від міста Дніпро для участі у національному конкурсі «Молодіжна столиця України». Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця події – приміщення міськради.

«Молодіжна столиця України» - пілотний конкурс, який складається з трьох вимірів: політичного, соціально-економічного та культурного.

Мета проекту - актуалізація громадської діяльності молоді на місцях. Тож Дніпро позмагається, аби отримати вказане звання.

«Дніпро - місто, яке не лише заявляє про амбіції, але й підтверджує їх. Дніпро має право називатися молодіжною столицею України, адже молоде населення постійно та динамічно створює проекти. Завдяки наполегливості та участі в різних заходах мешканці міста виходять на європейській рівень у сфері спорту та культури. Я закликаю молодь підтримати Дніпро у конкурсі, аби досягти перемоги», - переконаний заступник міського голови Олександр Шикуленко..

Завтра, 10 січня, останній термін подання заявок для участі. Після письмового підтвердження представники молодіжних організацій, заявку підпише міський голова Борис Філатов. Таким чином Дніпро візьме участь у конкурсі.

Орієнтовно переможця визначать у лютому, місту присвоять відповідний кубок під час офіційного нагородження у Києві.

Організатори зазначили, що статус не передбачає фінансових дотацій або інших переваг. Статус «Молодіжної столиці України» - своєрідна табличка від «ревізора».

«Заповненням заяви займалася молодь, департамент допомагав технічно. Бажаю учасникам отримати заслужений статус», - сказала заступник директора департаменту гуманітарної політики – начальник управління молоді Дніпровської міськради Дар’я Біла.

Раніше повідомлялося, що місто-переможець носитиме звання «Молодіжна столиця України» упродовж трьох років. Окрім того, місто-переможець отримає право провести у себе Всеукраїнський молодіжний форум, промоцію на європейському рівні та матиме можливість співпрацювати з молодіжними столицями Європи.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...