App Store Google Play

У 2017 році на Дніпропетровщині втілили понад 20 екопроектів

04.01.2018 16:30
У 2017 році на Дніпропетровщині втілили понад 20 екопроектів

У 2017 році на Дніпропетровщині втілили понад 20 екопроектів. Вони покращили життя майже 100 тисяч мешканців області. Про це повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Багато років на Дніпропетровщині ніхто не приділяв увагу екології, мовляв, це питання другорядне. Натомість за цей час в регіоні накопичилося безліч проблем: річки стали брудними та замулилися, від підтоплень потерпали тисячі людей. Два роки тому почали змінювати цю ситуацію. Таке завдання поставив Президент України Петро Порошенко, - розповів Валентин Резніченко. - У 2017-му втілили понад 20 екопроектів. Це допомогло поліпшити життя 100 тисяч мешканців області».

У 2017 році у восьми районах області розчистили з десяток річок. Так, знову стала повноводною Мокра Сура, яка багато років нагадувала струмок. Цей проект не тільки врятував від підтоплень понад 4 тисячі мешканців Сурсько-Литовського, а й подарував місцевим зону відпочинку.

У Марганці від підтоплень захистили оселі 50 тисяч жителів. За одним екопроектом розчистили та поглибили річку Томаківка. За іншим – по вулицях, які найбільше потерпали від підтоплень, змонтували дренажну систему.

У 2017-му продовжили проект із зариблення Дніпра. У річку випустили 1,2 млн тон мальків коропа, товстолобика та білого амура. Ця риба харчується зеленими водоростями і таким чином фільтрує воду.

Екосайт ecoinfo.pro визнали найоригінальнішим IT-проектом в Україні. Він переміг у конкурсі стартапів за програмою EGAP. Цей проект ДніпроОДА та ІТ-волонтери запустили два роки тому. На сайті можна дізнатися про стан довкілля в конкретному місці області, які заводи найбільше впливають на екологію в цій точці та де знаходяться найближчі зони відпочинку. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...