App Store Google Play

Міська влада Павлограда чинить тиск на шахтарів, які борються за свої права

04.01.2018 12:30
Міська влада Павлограда чинить тиск на шахтарів, які борються за свої права

Вчора вранці, третього січня, міська влада Павлограда почала чинити тиск та відбирати необхідні речі в шахтарів компанії «ДТЕК-Павлоградвугілля». Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт партії "УКРОП".

Шахтарі Володимир Бугайов та Андрій Карпенко з 29 грудня оголосили голодування і перебувають в будівлі Павлоградської міськради. Вони працюють в компанії «ДТЕК-Павлоградвугілля».
Гірники наголосили, що створили незалежну профспілкову організацію, однак вона прийшлась не до вподоби як двом наявним профспілковим організаціям, так і керівництву підприємства.

Як зазначається, новостворена організація відстоює права гірників і готова рішуче діяти в різних несправедливих ситуаціях.

«З місця, де перебувають голодувальники, з незрозумілих причин забрали майже всі стільці. Переноску, якою вони користувалася, вимкнули з розетки. До них перестали пускати відвідувачів. Не пустили навіть тих хлопців, які чергують вночі поруч для того, щоб слідкувати за станом їхнього здоров'я. Крім того, поруч із Володимиром Бугайовим та Андрієм Карпенком посадили наглядачку, радника мера. Вона представилася Таісією Білан. Жінка не витримала наших запитань і згодом втекла», – заявив голова фракції УКРОПу у Павлоградській міській раді.

За його словами, мер Павлограда у телефонній розмові сказав, якщо голодувальники хочуть води, то нехай ідуть додому.

Напередодні під стінами Павлоградської міської ради відбувся мітинг на підтримку шахтарів-страйкувальників. Містяни вимагали дослухатися до вимог гірників, які висловили недовіру своєму керівництву.

На завершення акції ухвалили резолюцію, в якій вимагають припинити незаконний тиск на членів новоствореної профспілкової організації, відновити на робочих місцях незаконно звільнених ще у вересні працівників та притягти до відповідальності керівництво «ДТЕК-Павлоградвугілля» за порушення Конституції України.

Слід зауважити, що за увесь час голодування гірників, жоден з представників «ДТЕК-Павлоградвугілля» не прийшов до них на переговори.

Наступний мітинг підтримки відбудеться 6 січня, об 11:00 біля Павлоградської міськради.

Раніше повідомлялося, що працівники шахти "Артем-1", яка належить ПАО "АрселорМіттал Кривий Ріг" готуються вимагати у керівництва підвищення зарплат до європейського рівня та покращення умов праці на підприємстві.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...