App Store Google Play

Крадій комунальної власності вітає дніпрян з білборлдів як новий Льоня Голубков

01.01.2018 19:00
Крадій комунальної власності вітає дніпрян з білборлдів як новий Льоня Голубков

Одним з трендів новорічних свят у Дніпрі стало проявлення у інформаційному просторі однією з легенд дерибану комунальної власності міста, колишнього голови комісії з комунальної власності Дніпровської міськради та директора скандального КП «Бюро» Геннадія Гуфмана.

З’явився, як звертає увагу місцевий громадський активіст Василь Сухов, не у зведеннях судів з багаторічними вироками за корупцію і розкрадання, як могли б очікувати містяни, а у якості «народного партнера», чим нагадав відомого персонажа з реклами фінансової піраміди МММ Льоні Голубкова. Той теж свого часу хвалився, що «не халявщик, а партнер». Чим закінчилася історія для довірливих «партнерів» ММ, нагадувати не варто.

Численні рекламні площі з обличчям ще недавно підслідного Гуфмана, який несподівано перетворився на «громадського активіста» можуть свідчити лише про одне: крадій і махінатор зібрався на вибори. От тільки питання: знову до міської ради за розробкою традиційних схем, чи цього разу ешелоном вище. Адже, 2 мільярди гривень, у які експерти оцінюють викрадену за участі Гуфмана та його родини в 2013 році комунальну власність дозволяють дивитись на виборчий процес доволі широко.

Втім, проходженню настільки неоднозначного кандидата навіть за списками рідних йому регіоналів може завадити новий закон про вибори з відкритими списками.

«Де наші гроші, Гена!? Не забути б це питання поставити собі в кабінці для голосування на виборах, якщо до цих списків потрать настільки неоднозначна особистість, адже списки обіцяють відкриті», - відзначає Василь Сухов.

Нагадаємо, восени 2015 року Служба безпеки України викрила схему систематичного привласнення бюджетних коштів в особливо великому розмірі. Організатором злочинної схеми був депутат Дніпропетровської міської ради, колишній директор одного з комунальних підприємств Геннадій Гуфман.

Раніше Вищий господарський суд не дозволив фірмам, пов’язаним з Геннадієм Гуфманом, заволодіти приміщенням Художнього салону в центрі Дніпра.

Натомість вже після Революції гідності й втрати покровителів у особі губернатора Колеснікова та секретаря міської ради Романенка Гуфман і пов’язані з ним особи намагалися вкрасти в держави стратегічний трубний інститут площею понад 7000 квадратних метрів у центрі Дніпра.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...