App Store Google Play

В селі Іванівка Дніпропетровської області запустили нову систему водопостачання

29.12.2017 08:00
В селі Іванівка Дніпропетровської області запустили нову систему водопостачання

Для жителів четвертої бригади села Іванівка було урочисто відкрито нову систему водопостачання. Цей район охоплює сім вулиць, тобто 70 домоволодінь та 150 задоволених мешканців. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку облради у Facebook.

Як зазначається, загальна вартість проекту склала біля одного мільйона 400 тисяч гривень, які виділені з обласного бюджету.

«Покращення ситуації у віддалених селах та районах – показник успішного впровадження реформи децентралізації. Мережа водопостачання – це лише один з кроків до позитивних змін», - прокоментував голова облради Гліб Пригунов.

Проект з будівництва цілої системи водопостачання включає в себе свердловину глибиною 54 метри, водонапірну вежу ємністю 15 кубічних метрів, понад 2 кілометри водогону та 3 водозабірні колонки.

«Я добре пам’ятаю прийоми громадян у Іванівці, де неодноразово піднімалось це болюче питання. Завдяки депутатм обласної ради, децентралізаційним процесам, сьогодні ми разом радіємо цій невеличкій перемозі», - додав депутат обласної ради Володимир Бондарчук, за яким закріплений цей район.

Відзначається, що загалом у Іванівській громаді великі перспективи розвитку. Зокрема, наступного року будуть розпочаті роботи по будівництву нового дитячого садочка у центрі села. Зараз вже виготовлено проектно-кошторисну документацію.

Раніше повідомлялося, що з 1 грудня поточного року знижено тарифи на водопостачання та водовідведення для населення м.Марганець та м.Жовті Води відповідно до рішення Дніпропетровської обласної ради.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...