App Store Google Play

Приміщення виробника стволів «Град», «Смерч» та «Ураган» повернули в державну власність

29.12.2017 16:40
Приміщення виробника стволів «Град», «Смерч» та «Ураган» повернули в державну власність

Приміщення інституту трубної промисловості, що заходиться у Дніпрі, повернули у державну власність. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт прокуратури Дніпропетровської області.

Відповідно до рішення господарського суду Києва, до державної власності має повернутися нерухоме майно державного підприємства «Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут трубної промисловості ім. Я.Ю. Осади».

Як зазначається, вказаний інститут - єдине на території колишнього СРСР та України підприємство, яке займалося виробництвом стволів реактивних систем залпового вогню «Град», «Смерч», «Ураган», систем охолоджування головок самонаведення ракет, труб тощо. Тому має стратегічне значення для економіки та безпеки держави.

Раніше, а саме у 2013 році, виробничий та лабораторно-побутовий корпуси інституту було передано у комунальну під виглядом корпусу громадського харчування та спортивно-оздоровчого корпусу. Пізніше його приватизували приватні підприємства.

За втручання прокуратури об’єкти нерухомого майна інституту вже поверталися до комунальної власності. Однак наприкінці 2014 року посадовці Дніпровської міськради їх повторно передали приватним підприємствам. Самі ж матеріали приватизаційних справ зникли.

Суд, підтримавши позицію прокуратури, визнав незаконними та скасував наказ Державного агентства України з управління державними корпоративними правами та майном, а також рішення міськради.

За новим прийнятим рішенням, майно державного підприємства, загальною площею понад 6,6 тисяч квадратних метрів, має повернутися до державної власності.

Раніше повідомлялося, прокуратура Дніпропетровської області передала до суду обвинувальний акт щодо колишнього директора ДП «Науково-дослідний інститут трубної промисловості ім. Я. Ю. Осади» за незаконне відчуження науково-виробничих приміщень підприємства та оголосила його у міжнародний розшук.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...