App Store Google Play

Поліцейські продовжують боротися з браконьєрами в лісах Дніпропетровщини

28.12.2017 15:20
Поліцейські продовжують боротися з браконьєрами в лісах Дніпропетровщини

Правоохоронці намагаються боротися з незаконною вирубкою ялинок, яка актуалізувалась напередодні новорічних свят. Дерева використовують для подальшого збуту та особистого користування. Саме тому триває патрулювання лісових смуг поліцейськими спільно з працівниками ДП "Дніпропетровське лісове господарство".

«На сьогодні масової вирубки ялинок немає. Незаконні дії караються відповідно до Кримінального кодексу України, що передбачає штраф у розмірі від 300 до 500 неоподаткованих мінімумів доходів громадян», - розповідав Максим Очеретяний.

Крім того, в залежності від нанесених збитків можливий арешт, строком до 6 місяців або обмеження волі до трьох років.

Зі слів фахівця, з настанням опалювального сезону громадяни вдаються до масової вирубки лісосмуг. Є випадки, коли такі незаконні дії перетворюються у промисел. Часто до цього причетні злочинні угрупування. У 2017 році більше 30 проваджень щодо подібних дій були направлені до суду.

Впродовж поточного року Дніпропетровська екологічна інспекція нарахували збитків на суму близько одного мільйона гривень.

Також досі трапляються порушення мисливства на території Дніпропетровської області.  

«Нажаль, мисливство в нашому регіоні досі популяризується як різновид відпочинку. Однак все має бути в рамках чинного законодавства та не шкодити тваринному світу. Цього року зафіксовано п’ять кримінальних проваджень щодо яких наразі триває слідство», - зазначив Максим Очеретяний.

Раніше повідомлялося, що у селі Письмечеве Солонянського району, що на Дніпропетровщині, так звані мисливці заради розваги розстріляли чотирьох лебедів, які проживали на місцевому водоймищі.

Нагадаємо, що цього року Дніпропетровська облрада підписала дозвіл на вирубку 29 тисяч новорічних ялинок. Все інше вважатиметься браконьєрством.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...