App Store Google Play

«Укрзалізниця» побудувала житло для залізничників Дніпропетровщини

28.12.2017 17:20
«Укрзалізниця» побудувала житло для залізничників Дніпропетровщини

Сьогодні, 28 грудня, у містечку Синельникове на Дніпропетровщині «Укрзалізниця» здала в експлуатацію першу чергу 100-квартирного житлового комплексу для сімей залізничників. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку виконуючого обов’язки голови правління УЗ Євгена Кравцова у Facebook.

Як зазначається, вперше за багато років розпочалась реалізація житлової програми для працівників УЗ. Таке рішення прийняли ще у вересні і нарешті в експлуатацію вводиться новий будинок.

«Для мене було важливо розпочати практичну реалізацію цієї програми вже у 2017 році і працівникам регіональної філії «Придніпровська залізниця» вдалося в короткі терміни виконати завдання та збудувати першу чергу цього житлового комплексу. Залізничники мають бути впевнені у завтрашньому дні та знати, що компанія про них піклується», - переконаний Євген Кравцов.

Будинок складається з 44 квартир, серед яких 13 однокімнатних, 27 двокімнатних та 4 трикімнатних. Їх отримають працівники, які стояли на загальній та пільговій чергах, а також поза чергою – йдеться про воїнів зі Сходу України.

Крім того, три квартири слугуватимуть службовим житлом.

«Забезпечення наших працівників житлом та гідною зарплатою – це ефективні інструменти, які дозволять зберегти кваліфіковані кадри на залізничному транспорті та надалі розвивати його. Саме з цією метою сьогодні в компанії здійснюється формування комплексної житлової програми товариства на 2018 рік», - йдеться у дописі.

До того ж, у рамках цього 100-квартирного житлового комплексу розпочато будівництво ще двох житлових будинків по 28 квартир, один з них планується завершити в 2018 році, а інший – ще за рік.

Раніше повідомлялося, що з першим днем весни залізничникам підвищать заробітні плати

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...