App Store Google Play

Чи спроможний хоч один суддя в Дніпрі взятися за справу Плотницького і його подільників?

28.12.2017 12:20
Чи спроможний хоч один суддя в Дніпрі взятися за справу Плотницького і його подільників?

3 січня в Красногвардійському суді Дніпра відбудеться засідання у справі ватажка терористів ЛНР Плотницького. Про це 27 грудня на своїй сторінці у Facebook повідомив адвокат Віталій Погосян, інформує Дніпроград.

Віталій Погосян отримав судову повістку до Красногвардійського райсуду Дніпра в якості адвоката. Справу розглянуть 3 січня о 15:00. Суддею призначено Григоренка. 

Прикметно, що вп'яте черговий суддя відмовився судити Плотницького та його поплічників. Чи знайдеться в цьому районі суддя, здатний судити рашистських терористів за власне терористичну діяльність - покаже найближчий час.

Раніше судити терористів вже відмовились декілька суддів. У липні про самовідвід заявив суддя Андрій Леонов. У вересні колегія суддів Бабушкінського райсуду так само заявила про самовідводи.

Через саботаж суддів адвокати просили Апеляційний суд направити справу луганських терористів до будь-якого іншого суду Дніпропетровщини.

Тоді Апеляційний суд проігнорував клопотання позивачів та відправив справу знов до Бабушкінського районного суду.

Вже 20 жовтня справу було передано до Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ, який постановив, що справу мають розглядати на Дніпропетровщині. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...