App Store Google Play

У Дніпрі проведуть громадські слухання щодо відміни 33 маршрутів

27.12.2017 17:00
У Дніпрі проведуть громадські слухання щодо відміни 33 маршрутів

Сьогодні, 27 грудня, директор департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міськради Ігор Маковцев пояснив нюанси корегування транспортної мережі міста. Про це кореспондент Дніпрограда дізнався під час прямої телефонної лінії.

«Ми бачимо недоліки департаменту, а саме брак інформації щодо відміни 33 маршрутів громадського транспорту. Зазначимо, що серед них дев’ять маршрутів не обслуговуються взагалі. В свою чергу ще на чотирьох маршрутах функціонує лише один автобус», - розповів Ігор Маковцев.

Зазначимо, що питання ліквідації 33 маршрутів громадського транспорту здійняла неабиякий резонанс серед дніпрян. Містяни навіть створили петицію про проведення громадського обговорення щодо такої реформи. 

Тож фахівець зазначив, що деякі спірні питання щодо маршрутів будуть вирішувати після громадських слухань, на яких жителі зможуть обговорити деталі реформування.

«Ми знаходимося в процесі реформування та обговорення, остаточного затвердженого рішення немає», - запевнив Ігор Маковцев.

Маковцев нагадав, що маршрутні таксі 101 і 157 фактично ліквідовувати ніхто не збирається, за документами до них просто додадуть букву «А», тобто курсуватимуть містом як 101А і 157А.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...