App Store Google Play

У Дніпрі планують ліквідувати райради

27.12.2017 18:30
У Дніпрі планують ліквідувати райради
Cьогодні, 27 грудня, під час підсумкової прес-конференції міський голова Дніпра Борис Філатов відзвітував про розвиток центрів адміністративних послуг та розповів про плани щодо ліквідації райрад у Дніпрі, інформує Дніпроград.
 
Відтак цьогоріч ЦНАП «Лівобережний» було визнано одним з найкращих в Україні. Водночас очільник Дніпра не приховує: у роботі ЦНАПів є деякі прогалини.
 
«Це пов’язано з не проведеною до кінця адміністративною реформою. Існують райвиконкоми. Рік я сварився з ними щодо приміщення під ЦНАП. Вони відбивалися як могли. У 2018 році я виходитиму до депутатського корпусу та проситиму про ліквідацію районів. Ми маємо в Україні декілька міст, які не мають районів, і функціонують чітко та якісно без депутатського корпусу», – зазначив Борис Філатов.
 
За такої ситуації райради закінчать нинішню каденцію, однак у 2020 році мають зникнути. Це буде переформатуванням адміністративного ландшафту міста. Міський голова переконаний: місцеве самоврядування має бути на місцях.
 
Загалом, говорячи про прозорість влади, Борис Філатов навів декілька прикладів цьогорічних досягнень. Зокрема, Дніпро став лауреатом премії Open Data City Award і перебуває у ТОП-5 національного рейтингу системи ProZorro.
 
Місто також приєдналося до системи ProZorro. Продажі. Крім того, функціонує відкрита карта Дніпра з 23 шарами інформації. Загалом, за даними статистики, 94% усіх відвідувачів ЦНАПів задоволені якістю послуг.
Щодня 5,5 тис. дніпрян користуються електронними послугами або ресурсами.
 
 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...