App Store Google Play

У Дніпрі планують ліквідувати райради

27.12.2017 18:30
У Дніпрі планують ліквідувати райради
Cьогодні, 27 грудня, під час підсумкової прес-конференції міський голова Дніпра Борис Філатов відзвітував про розвиток центрів адміністративних послуг та розповів про плани щодо ліквідації райрад у Дніпрі, інформує Дніпроград.
 
Відтак цьогоріч ЦНАП «Лівобережний» було визнано одним з найкращих в Україні. Водночас очільник Дніпра не приховує: у роботі ЦНАПів є деякі прогалини.
 
«Це пов’язано з не проведеною до кінця адміністративною реформою. Існують райвиконкоми. Рік я сварився з ними щодо приміщення під ЦНАП. Вони відбивалися як могли. У 2018 році я виходитиму до депутатського корпусу та проситиму про ліквідацію районів. Ми маємо в Україні декілька міст, які не мають районів, і функціонують чітко та якісно без депутатського корпусу», – зазначив Борис Філатов.
 
За такої ситуації райради закінчать нинішню каденцію, однак у 2020 році мають зникнути. Це буде переформатуванням адміністративного ландшафту міста. Міський голова переконаний: місцеве самоврядування має бути на місцях.
 
Загалом, говорячи про прозорість влади, Борис Філатов навів декілька прикладів цьогорічних досягнень. Зокрема, Дніпро став лауреатом премії Open Data City Award і перебуває у ТОП-5 національного рейтингу системи ProZorro.
 
Місто також приєдналося до системи ProZorro. Продажі. Крім того, функціонує відкрита карта Дніпра з 23 шарами інформації. Загалом, за даними статистики, 94% усіх відвідувачів ЦНАПів задоволені якістю послуг.
Щодня 5,5 тис. дніпрян користуються електронними послугами або ресурсами.
 
 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...