App Store Google Play

Школяр з особливими потребами презентував Марині Порошенко власноруч побудований віртуальний замок

27.12.2017 19:30
Школяр з особливими потребами презентував Марині Порошенко власноруч побудований віртуальний замок

Невеличка, але затишна кухня, оснащена сучасним обладнанням, комп’ютери, планшети, багато м’яких пуфів та зручних меблів. А ще – безліч книжок, і найголовніше – посмішки друзів та турбота висококваліфікованих педагогів. В таких умовах, створених у сучасній українській школі, розвиваються особливі діти. Один із таких закладів – СШ №89 у Дніпрі – відвідала дружина Президента Марина Порошенко. 

«Ми будуємо нову українську школу, в якій освіта є доступною для кожної дитини без винятку. Відкриваємо медіатеки та ресурсні кімнати для розвитку дітей з особливими освітніми потребами по всій країні. Разом ми зможемо виростити нове покоління, яке будуватиме успішну Україну», – зазначила голова Благодійного Фонду Порошенка Марина Порошенко.

Дніпровська школа №89 – учасник освітнього проекту Благодійного Фонду Порошенка «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації». Цьогоріч тут відкрили медіатеку та ресурсну кімнату для особливих дітей – у закладі вісім таких учнів.

Марина Порошенко завітала до медіатеки. Тут створені сучасні умови для розвитку всіх дітей, зокрема й учнів з особливими освітніми потребами.

«Тут дітки з особливими потребами знаходять собі друзів, їм легше вживатися у колектив. Згодом вони зможуть знайти своє місце у соціумі та обрати професію до душі», – сказала корекційний педагог Олена Гринь

Батько особливого першачка Артура Чуяшова радіє, що його син навчається у звичайній школі. Він вже добре читає й висловлює власні думки, та головне – хлопчик радіє життю і спілкуванню з однолітками. 

Діти із задоволенням продемонстрували свої досягнення поважній гості. Перша леді країни відвідала й ресурсну кімнату, в якій облаштовано соціально-побутову, ігрову та релаксаційну зони. 

М’які пуфики, зручні меблі, багато конструкторів лего – дітлахи тут і відпочивають, і спілкуються один із одним. 

За одним із гаджетів – особливий п’ятикласник Павло Миронов. Хлопчик полюбляє побути в тиші та багато часу проводить за іграми та комп’ютером.

Павлик побудував віртуальний замок Святого Миколая. Каже, це його подарунок для дружини Президента України Марини Порошенко.

«Хочу дуже подякувати за такі чудові м’які пуфики, комп’ютери, ігри. Я можу тут і відпочити, і пограти. Навіть під час уроку, якщо перевтомлюся, приходжу сюди і відпочиваю», – поділився Павло.

З Павлом корекційні педагоги та психолог працюють вже п’ятий рік поспіль. Раніше хлопчик майже не розмовляв, зараз – висловлює власні думки і його легко зрозуміти.

Соціально-побутова зона ресурсної кімнати – наче маленька затишна кухня.

Тут всі умови для того, щоб зробити собі чай та попоїсти. Дітям допомагає соціальний психолог.

Кімната облаштована меблями, мікрохвильовкою, індукційною плитою. Чайник, чашки та інший посуд додають атмосфері родинного затишку.

Марина Порошенко порадила дітям на канікулах повчитися на цій кухні готувати український борщ.

«Завдяки таким кімнатам створюється надсучасний освітній простір. Діти активніше розвиваються та набувають життєвого досвіду. Спілкуючись один з одним, вони розуміють: ми різні, та ми всі – рівні. Найважливіше, щоб суспільство приймало таких дітей, це потрібно всім нам», – підкреслила психолог Лідія Загора.

Загалом у школах Дніпропетровщини створено 18 ресурсних кімнат та 51 медіатека.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...