App Store Google Play

Денисенко назвав імена власників «гнидника на Інженерній»

27.12.2017 15:00
Денисенко назвав імена власників «гнидника на Інженерній»

Депутати від Опозиційного блоку Cурен Акопян та Блоку Петра Порошенка Михайло Гороховський є вигодоотримувачами від існування самовільно збудованого ринку, який вже кілька років унеможливлює рух вулицею Інженерною в Дніпрі. Так прокоментував звернення одного з виборців народний депутат Андрій Денисенко, повідомляє Дніпроград.

27 грудня на своїй сторінці в соціальній мережі, коментуючи звіт народного обранця, один з виборців – Микола Лобур – від імені мешканців 12 кварталу звернувся з проханням: «Велике-превелике прохання від людей з 12 кварталу: зробіть вул. Інженерну проїздною і переселіть залишки "Шанхаю", що там залишився, до того ж внутрішньодворові дороги сильно зносилися. Превелике Дякую!»

«Пане Миколо, щодо шанхаю на Інженерній. Його власник - депутат Шевченківської райради від Опоблоку дехто Акопян, «криша» в міськраді - депутат від БПП дехто Гороховський. Саме ці дві політичні сили спільно несуть відповідальність за існування цього гнидника і блокування будь-яких спроб його зачистити», - відповів народний депутат.

Раніше відповідно до рішення міської ради від 1 вересня 2016 року «Про відновлення руху по вул. Інженерній від проспекту Богдана Хмельницького до вул. Гладкого» було здійснено декілька спроб демонтувати незаконні кіоски. Протягом вересня були демонтовані 70 незаконних споруд, ще 65 начальник управління торгівлі департаменту економіки, фінансів міського бюджету Дніпровської міськради Руслан Мороз обіцяв ліквідувати до кінця 2016 року.

Нагадаємо, влітку 2016 року у Шевченківській райраді Дніпра попри фактичну більшість з обранців від партій патріотичного спрямування, відбувся заколот, внаслідок якого було створено коаліцію у складі представників БПП та Опозиційного блоку.

Експерти припускають, що така коаліція утворилася не лише через амбіції представника БПП Артема Атаманенка, а і як реакція на спроби народного депутата Денисенка ліквідувати той самий незаконний ринок, з доходів якого з тих пір і фінансується.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...