App Store Google Play

До нового року у Дніпрі з'явиться ще одна модернізована зупинка

26.12.2017 13:40
До нового року у  Дніпрі з'явиться ще одна модернізована зупинка

До Нового року у Дніпрі на Підстанції з'явиться ще одна сучасна зупинка. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на "Дніпропетровську панораму".

Головний інженер КП "Дніпротранскомплекс" Володимир Яковенко рощповів, що установка новітнього зупинкового комплексу триває вже 5 днів, закінчити роботи планують до кінця тижня - до Нового року.

Сучасна зупинка буде включати в себе безкоштовний Wi-Fi, відеоспостереження, обігрів і USB-порт для зарядки мобільних. Будівництво комплексу проводиться за рахунок інвестора, який виграв конкурс на проведення робіт.

Також Володимир Яковенко повідомив, що в 2018 році в Дніпрі планується встановити не менше 50 нових зупинкових комплексів.

Зупинкові павільйони такого ж зразка встановлювали на житловому масиві Червоний Камінь, Парус-2, на Мануйлівському проспекті та на вулиці Глінки.

Раніше повідомлялось, що вже третя зупинка нового покоління з'явилася у Дніпрі на Набережній, неподалік від міського цирку. У комплексі передбачено Wi-Fi, зарядна станція для гаджетів, обігрівач UFO з антивандальним захистом, електроні табло та годинник, а також термометр і розклад руху транспорту.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...