App Store Google Play

«БПП «Солідарність» перемогла на виборах голів ОТГ та отримала найбільше новообраних депутатів в області

26.12.2017 08:30
«БПП «Солідарність» перемогла на виборах голів ОТГ та отримала найбільше новообраних депутатів в області

За даними підрахунку результатів виборів у трьох новостворених об’єднаних громадах Дніпропетровської області, які відбулися 24 грудня 2017 року, головами ОТГ обрано кандидатів від партії «Солідарність» - БПП». Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу облради.

Зокрема, у Девладівській сільській ОТГ Софіївського району кандидатка від БПП Олена Неліпа набрала 72.5% голосів виборців. У Саксаганській ОТГ П’ятихатського району переміг висуванець від БПП Олег Бабець, він отримав 72%. В Українській ОТГ член партії «Солідарність» Олександр Новак переміг з результатом 43%.

«Команда Порошенко в області збільшилась! Пройшли останні цього року вибори в трьох об’єднаних територіальних громадах в рамках реформи децентралізації! І знову, більшість голосів скрізь отримали депутати і голови від БПП! Люди бачать реальні успіхи реформи децентралізації - реформи впровадженої саме нашим Президентом Петром Порошенко. Там, де ще два роки тому не було доріг, центрального водопостачання, освітлення на вулицях, не було садочків чи шкіл – сьогодні все змінилося. Тому голоси виборців – це довіра до Президента та тих змін, що вже відбуваються в нашій країні», - зазначив голова облради Гліб Пригунов.

Також Гліб Пригунов зазначає, що партія отримала найбільшу кількість депутатів - 20 мандатів з 58. На другому місці «Батьківщина» з результатом 9 депутатів, а від «Радикальної партії» обрано 8 представників.

В Українській ОТГ явка виборців була найвища і склала 62,8%, найнижча - у Саксаганській – 43,2%, у Девладівській ОТГ- 59,8%.

Тенденція перемоги кандидатів від «БПП «Солідарність» зберігається у всіх регіонах України. За результатами голосування 24 грудня партія отримала 55% посад голів ОТГ.
Теги: ОТГ, вибори

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...