App Store Google Play

Петриківка з Дніпропетровщині прикрасила різдвяний ярмарок в Берліні

25.12.2017 09:00
Петриківка з Дніпропетровщині прикрасила різдвяний ярмарок в Берліні

«Янголи світла», петриківський розпис та музика у виконанні львівських музикантів додали тепла і українського колориту традиційному Різдвяному ярмарку у берлінському районі Шарлоттенбург. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на "Укрінформ".

Кіоск з виробами одразу впізнаваного петриківського розпису приваблює безліч відвідувачів.

«Людям дуже цікаво, це виглядає незвично в порівнянні з німецькими сувенірами. Дуже подобається, цікаві речі; до того ж чули про наш розпис», - розповідає продавчиня Тетяна Ончул.

Вся продукція, каже вона, виготовлена в селі Петриківка Дніпропетровської області. Окрім ринку перед палацом Шарлоттенбург, вироби з кераміки та дерева представлені на Різдвяному ярмарку перед Червоною ратушею поруч з Александрплац. У попередні роки кіоски були на ринку біля ратуші Шпандау.

Незмінно приваблюють відвідувачів сім українських дівчат у костюмах янголів. До «янгелів світла» постійно підходять, щоб сфотографуватися, а потім починають розпитувати, для яких цілей збираються кошти в спеціальний кухоль. Дізнавшись, що гроші підуть на допомогу українським дітям-сиротам, багато хто охоче жертвує.

«Ми приїхали на місяць у рамках проекту «Kiev meets Berlin», - розповідають Ольга, Ірина і Вікторія. За їх словами, відвідувачі ринку розпитують про ситуацію в нашій країні, висловлюють підтримку.

Проект «Kiev meets Berlin» існує вже 10 років за підтримки КМДА, Посольства ФРН у Києві та Посольства України в Берліні. В його рамках у січні відбувається також візит до Києва представників Німеччини, які знайомлять українську столицю зі своїми різдвяними традиціями. Щорічно компанія-організатор Werbeteam.berlin виділяє кошти на благодійність в Україні з Різдвяного ярмарку перед замком Шарлоттенбург.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...