App Store Google Play

Петриківка з Дніпропетровщині прикрасила різдвяний ярмарок в Берліні

25.12.2017 09:00
Петриківка з Дніпропетровщині прикрасила різдвяний ярмарок в Берліні

«Янголи світла», петриківський розпис та музика у виконанні львівських музикантів додали тепла і українського колориту традиційному Різдвяному ярмарку у берлінському районі Шарлоттенбург. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на "Укрінформ".

Кіоск з виробами одразу впізнаваного петриківського розпису приваблює безліч відвідувачів.

«Людям дуже цікаво, це виглядає незвично в порівнянні з німецькими сувенірами. Дуже подобається, цікаві речі; до того ж чули про наш розпис», - розповідає продавчиня Тетяна Ончул.

Вся продукція, каже вона, виготовлена в селі Петриківка Дніпропетровської області. Окрім ринку перед палацом Шарлоттенбург, вироби з кераміки та дерева представлені на Різдвяному ярмарку перед Червоною ратушею поруч з Александрплац. У попередні роки кіоски були на ринку біля ратуші Шпандау.

Незмінно приваблюють відвідувачів сім українських дівчат у костюмах янголів. До «янгелів світла» постійно підходять, щоб сфотографуватися, а потім починають розпитувати, для яких цілей збираються кошти в спеціальний кухоль. Дізнавшись, що гроші підуть на допомогу українським дітям-сиротам, багато хто охоче жертвує.

«Ми приїхали на місяць у рамках проекту «Kiev meets Berlin», - розповідають Ольга, Ірина і Вікторія. За їх словами, відвідувачі ринку розпитують про ситуацію в нашій країні, висловлюють підтримку.

Проект «Kiev meets Berlin» існує вже 10 років за підтримки КМДА, Посольства ФРН у Києві та Посольства України в Берліні. В його рамках у січні відбувається також візит до Києва представників Німеччини, які знайомлять українську столицю зі своїми різдвяними традиціями. Щорічно компанія-організатор Werbeteam.berlin виділяє кошти на благодійність в Україні з Різдвяного ярмарку перед замком Шарлоттенбург.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...